آپدیت جدیدی برای بازی Batman: Arkham Knight منتشر شد

آپدیت جدیدی برای بازی Batman: Arkham Knight منتشر شد

آپدیت جدیدی برای بازی Batman: Arkham Knight منتشر شد

مدت طولانی از انتشار جدیدترین و آخرین نسخه از سری بازی های Batman: Arkham یعنی Batman: Arkham Knight میگذرد . Batman: Arkham Knight بر روی رایانه های شخصی در سه چیز خلاصه میشود  : باگ , باگ و باز هم باگ ! شرکت سازنده یعنی راکستدی تصمیمات زیادی برای از بین بردن این مشکلات بر روی رایانه های شخصی کرد و نسخه جدیدی را نیز منتشر کرد که به گفته خودشان خالی از هرگونه باگ بود ولی متاسفانه آن نسخه هم دست کمی از نسخه ابتدایی نداشت ! حال شرکت راک استدی برای کم کردن مشکلات آپدیت جدیدی برای بازی منتشر کرده است . برای مشاهده اطلاعات این آپدیت به ادامه مطلب مراجعه کنید .

این آپدیت به گفته شرکت راک استدی مشکلات زیادی را از بین میبرد و برخی از این مشکلات عبارتند از : کرش موقع نبرد , کرش زمان سوار شدن در بت موبیل و …   . لیست کامل اطلاعات این آپدیت را میتوانید در زیر مشاهده کنید .

  • Added support for January DLC content
  • Fixed issues with the benchmark map which could occur after installing the Season of Infamy: Most Wanted Expansion content
  • Resolved an issue on some notebook PC hardware where the screen flickers on launch. Users will require the latest Nvidia drivers and Microsoft Windows drivers installed.
  • Fixed some keyboard and mouse prompts functioning incorrectly after certain keys had been rebound.
  • Fixed an issue on the in-game store where free DLCs were shown to have a value of “.0”
  • Addressed an issue where rebinding keys could cause quickfire gadget attacks to work incorrectly for Batgirl, Red Hood or Harley Quinn
  • Miscellaneous DLC gameplay fixes and stability improvements
 نظر شما چیست ؟
امیرحسین سلامی

امیرحسین سلامی

Telegram Channel : @azarangame

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *