بازپرداخت پول خریداران بازی Batman: Arkham Knight برای رایانه های شخصی تا پایان سال اتمام میپذیرد

بازپرداخت پول خریداران بازی Batman: Arkham Knight

بازپرداخت پول خریداران بازی Batman: Arkham Knight

همانطور که در جریان هستید عنوان Batman: Arkham Knight با باگ و لگ های فراوانی که داشت نتوانست آنچنان موفق ظاهر شود , اکثر این باگ و لگ ها بر روی رایانه های شخصی میباشد و از این جهت تیم سازنده ( وارنر براس ) اعلام کرده است تمامی مبلغی که خریداران برای این بازی پرداخت کرده اند تا پایان سال 2015 واریز میشود , با اینکه نسخه ویرایش شده این بازی که به گفته تیم سازنده هیچ باگ و لگی نداشت منتشر شد ولی این نسخه نیز برای اجرا 12 گیگابایت رم میخواست ! . در ادامه مطلب با توضیحات تکمیلی خبر همراه ما باشید .

مشکلات Batman: Arkham Knight پایانی نخواهد داشت و حتی تیم سازنده نیز به این موضوع پی برده است و به نظر میرسد دیگر علاقه ای ندارد نسخه ویرایش شده جدیدی را منتشر کند تا شاهد یک بازی کامل باشیم , از این جهت تیم سازنده تصمیم گرفته است پول خریداران ناراضی را تا پایان سال 2015 واریز کند . این موضوع از طریق وبسایت استیم به اطلاع ما رسید که میتوانید آن را در زیر مشاهده کنید .

افراد خریدار بازی که ناراضی از بازی میباشند میتوانند هم اکنون درخواست دهند تا ما پول را برای آنها پرداخت کنیم . همچنین ما همچنان در حال رفع ایراد های بازی هستیم و اگر آدم صبوری هستید میتوانید منتظر یک نسخه کامل و بی نقص باشید .

این بازی هم اکنون برای کنسول های نسل هشتم در دسترس است .

منبع :  Steam و NeoGAF

امیرحسین سلامی

امیرحسین سلامی

Telegram Channel : @azarangame

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *