درایور جدید انویدیا مخصوص برای بازی های Rainbow Six: Siege و Just Cause 3 منتشر خواهد شد

درایور جدید انویدیا مخصوص برای بازی های Fallout 4 و Just Cause 3 منتشر شد

درایور جدید انویدیا مخصوص برای بازی های Fallout 4 و Just Cause 3 منتشر شد

امروزه عناوین زیادی در سبک های مختلف منتشر میشود و یکی از ماه های شلوغ برای بازی های رایانه ای ماه اکتبر و دسامبر بود و دوتا از عناوین پرطرفدار و مشهور بازی های Just Cause 3 و Rainbow Six: Siege  بودند ؛ حال شرکت انویدیا به طور رسمی جدیدترین نسخه از درایور های خود را مخصوص بازی های مذکور معرفی نمود , طبق گفته انویدیا این درایور هرگونه مشکلات بازی های نامبرده را رفع و بازی لذت بخشی را بری شما آماده میکنند ! در ادامه مطلب با اطلاعات زیادی از این درایور همراه ما باشید .

این درایور با توجه به تست های گرفته شده به طرز فوق العاده ای مشکلات بازی های Fallout 4 و Jast Cause 3 را از بین میبرد و پیشنهاد میشود قبل از نصب این دو بازی حتما به دانلود این درایور بپردازید ! در زیر میتوانید سخنان شرکت انویدیا را در رابطه با این درایور مشاهده کنید و البته در پایان نظر خود را با ما در میان بگذارید !

ما تمامی تلاش خود را کرده ایم تا درایوری بسیار قدرتمند برای کارت های گرافیک خود منتشر کنیم , این درایور مخصوص بازی های روز مانند Rainbow Six: Siege و Just Cause 3 است , البته لازم به ذکر است این درایور مشکلات SLI در بازی فال اوت 4 را نیز برطرف میکند !

امیرحسین سلامی

امیرحسین سلامی

Telegram Channel : @azarangame

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *