معرفی بازی راهرو | ترس به معنای واقعی !

معرفی بازی راهرو | ترس به معنای واقعی !

معرفی بازی راهرو | ترس به معنای واقعی !

امروزه عناوین زیادی در کشورمان برای پلتفرم اندروید منتشر میشود ولی شاید یکی از کمبودهای ما در این بخش نبود یک بازی ترسناک است ؛ تیم بازیسازی Credo Soft با ساخت بازی راهرو توانسته است یکی از بازی های برتر در سبک ترسناک – معمایی را در قالب گرافیک بالا برای پلتفرم اندروید منتشر کند ؛ در ادامه مطلب با معرفیکامل بازی راهرو همراه ما باشید .

نام : راهرو

سازنده :Credo Soft

سبک : ماجراجویی

تاریخ انتشار : 1394

یکی از نکات مثبت و به نوعی برترین مشخصه بازی راهرو گرافیک آن است ! این بازی دارای گرافیک خارق العاده ای میباشد و توانسته موفقیت های زیادی را در بازی هم سبک خود بدست بیاورد و حتی گرافیک این بازی از بعضی از نمونه های خارجی بهتر است ! باید گفت این بازی توانسته با خلق یک محیط ترسناک و گرافیکی خارق العاده حس واقعی ترس را به فرد گیمر بدهد .

این بازی در بخش گیم پلی هم موفقیت های نسبی بدست آورده است ولی باید گفت سازنده این بازی بیشتر تمرکز را بر روی گرافیک بازی قرار داده است و در بخش گیم پلی ما شاهد یک دوربین اول شخص هستیم , گیم پلی این بازی بسیار کوچک است و شما در یک محیط کوچک ( راهرو ) باید دنبال نشانه های مختلفی باشید تا بتوانید با پیدا کردن آنها از مراحل بازی عبور کنید . کاراکتر اصلی این بازی که امیر بهمن پور نام دارد پس از تحمل شکنجه های زیاد و .. از محلی که در آن زندانی است به نوعی میخواهد فرار کند و شما باید اورا در این مسیر یاری کنید , هدف اصلی امیر بهمن پور این است که بتواند خانواده خود را پیدا کند و از این زندان تاریک فرار کند !

یکی از کارهای شایسته سازنده این است که بازی را دو زبانه منتشر کرده است و این موضوع بدین معنی است که هر شخصی با هر ملیتی میتواند این بازی را تجربه کند ! . شما در این بازی حس  بسیار خوبی نسبت به بازی های ایرانی پیدا میکنید زیرا بازی راهرو  شروعی است بر بازی های ترسناک در کشور خودمان !

جمع بندی :

عنوان <<راهرو>> میتواند بسیار موفق تر از این ها ظاهر شود و سازندگان بازی باید فکر منتشر نمودن آپدیت های جدید برای بازی باشند تا بخش داستانی بازی گسترش پیدا کند و یا قسمت جدیدی از این بازی را منتشر کنند , البته این بازی مشکلات ریزی نیز دارد که تیم سازنده باید به فکر رفع آنها باشد !

آذران گیم | وبسایت خبری تحلیلی بازی های رایانه ای

گرافیک خارق العاده , طراحی زیبای محیط , گیم پلی خوب 

آذران گیم | وبسایت خبری تحلیلی بازی های رایانه ای

موسیقی های ضعیف 

لینک خرید از کافه بازار :

آذران گیم | وبسایت خبری تحلیلی بازی های رایانه ای

امیرحسین سلامی

امیرحسین سلامی

Telegram Channel : @azarangame

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *