نقد و بررسی بازی سبقت | بزن بریم!

com.papata.sebghat0

نقد و بررسی بازی سبقت | بزن بریم!

مدتی است که بازار بازی هایی که از نمونه های خارجی الهام میگیرند بسیار زیاد شده مخصوصا مورد هایی که با زبان فارسی آمیخته شوند می توانند خیلی خوب در دل کاربران جا باز کنند و آنها را ساعت ها سرگرم کند. سبقت که چند وقتی است وارد کافه بازار شده به سرعت محبوب شد و توانست امتیاز خوبی را از کاربران کسب کند. در ادامه مطلب به بررسی بازی سبقت می پردازیم .

در ابتدا که بازی را شروع می کنید شخصی به اسم کامران که مربی شما است شما را راهنمایی می کند و اصول بازی و راهنمایی های لازم را در اختیارتان می گذارد. آموزش بازی به طور کامل و قابل فهم است و استودیو پاپاتا تا حد ممکن بخش آموزش را کوتاه اما قابل فهم کرده.

تنها کاری که شما باید در این بازی انجام بدهید گاز دادن و عوض کردن دنده آن هم به موقع است. جاده بازی کاملا مستقیم و صاف است و هیچ مانع یا پیچی در برابر شما وجود ندارد. در عوض مسیر بازی جذاب و زیبا است و بنر ها و تابلو ها بسیار جالب هستند.

وقتی شما بخواهید مسابقه بدهید سیستم به طور تصادفی یک بازیکن را در برابر شما قرار می دهد. به گفته ی استودیو پاپاتا شخصی که در مقابل شما می ایستد کسی است که در همان لحظه می خواست مسابقه بدهد. متاسفانه شما نمیتوانید با شخص خاص یا تیم خاصی مسابقه بدهید اما باید دید با اضافه شدن این قابلیت ها چه تاثیری گیم پلی بازی خواهند گذاشت.

گرافیک و عناوین بصری بازی هم در سطح مطلوبی قرار دارد و ماشین ها هم از کیفیت خوبی برخوردارند. منوی بازی کاملا ایده آل بود و تمامی آیکون ها و دیگر بخش ها با هم تناسب خاصی داشتند. در منوی اصلی بازی که در واقع گاراژ شما هم هست شما میتوانید دو ماشین در گاراژ خودتان داشته باشید.

در بازی در واقع حریف شما همزمان بازی میکند (به عبارتی Real Time) که همین مسئله فرق بین سبقت و دیگر بازی های هم سبک خودش است. داشبورد شما هم تشکیل شده از سرعت شمار، چراغ های هشدار، شماره دنده، کیلومتر شمار، دنده بالا و پایین است که در این مورد با یک کپی محض روبرو هستیم.

گزینه ای هنگام بازی در کنار مشخصات شما هست که نماد یک گفتگو هست که وقتی روی آن کلیک کنید نوشته های از پیش تعیین شده را میبینید که می توانید با کلیک بر روی آنها برای حریفتان ارسال کنید. همچنین می توانید بوق هم بزنید.  متاسفانه در این بخش از جملات زیبایی استفاده نشده و بیشتر جملاتی به کار برده شده که هنگام دعوای رانندگان پیش می آید. کاش استودیو پاپاتا این جملات را با جملات بهتر جایگزین کند.

همچنین شما می توانید با ارتقا بخش هایی از ماشین خود توانایی های ماشین خود را افزایش دهید تا از رقبایتان جلو بزنید. بخش شخصی سازی هم در بازی موجود است اما متاسفانه فقط به تعویض رنگ ماشین محدود می شود.

در آخر می توانید سبقت را از کافه بازار که بزرگترین استور برنامه های اندروید میباشد به رایگان دانلود کنید و از آن لذت ببرید.

لینک خرید از کافه بازار:

https://cafebazaar.ir/app/com.papata.sebghat/?l=fa

آی دی تلگرام نویسنده :

Telegram.me/yotabyte

امیرحسین سلامی

امیرحسین سلامی

Telegram Channel : @azarangame

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

یک پاسخ

  1. yoyo گفت:

    سلام.به نظر من اگه بازی رو گسترده کنید بعد این که ماشینا رو تونستی خریداری کنید،بازی جذابتر کنید مراحل مسابقات مارپیچ و….بهش اضافه کنید بازی رو کاپی کنید.که مراحل حذفی داشته باشه تا به فینال لیگ برسن بهترینها..

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *