نقد و بررسی بازی فرار پرنده | تلنگر

بازی فرار پرنده | AzaranGame

بازی فرار پرنده | AzaranGame

بازار بازی هایی که با ایده گرفتن از بازی های موفق در حال رشد هستند بسیار داغ است که همین موضوع در کشور ما باعث شده که عناوین زیبا و سرگرم کننده ای ارائه شوند و باعث پیشرفت روز افزون صنعت بازی موبایل در ایران شده اند. بازی فرار پرنده که چند وقتی است وارد بازار شده با الهام از بازی محبوب Flappy Bird ساخته شده که بیشتر هدف فرهنگ سازی را دنبال می کند.

نام بازی :فرار پرنده

استدیو سازنده : نوآوران ژرف‌اندیش فناوری اطلاعات

تعداد دانلود در کافه بازار : +4300

سبک : تفننی

در هنگام شروع بازی شما کنترل یک پرنده سبز رنگ را بر عهده دارید که او می خواهد از هوای کثیف و آلوده ی شهرش فرار کند و شما باید به او کمک کنید که بتواند سالم از این شهر فرار کند. هنگامی که شما پرواز می کنید آلودگی هایی در وسط راه شما پدیدار می شوند که در صورت برخورد با آنها پرنده شما کمی بی حال می شود. در صورتی که 3 بار با آلودگی ها برخورد کنید پرنده شما می میرد و شما باید دوباره بازی را شروع کنید.

بازی فرار پرنده | AzaranGame

بازی فرار پرنده | AzaranGame

در میان راه شما آیتم هایی به وجود می آیند مثل از قلب‌‌، باران، رنگین کمان، بادبادک، ماسک و… این آیتم ها هر کدام به نهوی به فرار شما از این شهر آلوده کمک می کند. برای مثال ماسک می تواند از شما در برابر اولین آلودگی که با آن بر خورد می کنید محافظت می کند.

بازی فرار پرنده | AzaranGame

بازی فرار پرنده | AzaranGame

بازی دو بعدی است و از گرافیک خوب و کارتونی زیبایی برخوردار است که هر بازیکنی را به خود جذب می کند. جزییات خوب کار نشده اند ولی در این میان اشکالاتی وجود دارد که در بین ایتم های گوناگون گم می شوند. بیشتر این بازی در راستای فرهنگ سازی، آشنایی با خطرات زباله ها و روش های محافظت از محیط زیست درست شده که در نوبه خود خیلی جالب بود. برای مثال در آخر هر دور از بازی پیامی برای شما می آید که حاوی نکته ارزشمندی برای حفاظت از محیط زیست و زمین عزیزمان است.

صداگذاری بازی خیلی جالب نبود و خیلی خشک بود. حتی هیچ موزیک پس زمینه ای هم به گوش نمیرسید. کاش نوآوران ژرف‌اندیش فناوری اطلاعات کمی بیشتر روی این موضوع کار میکردند که کمی این بخش از بازی از خشکی در آید. همچنین برای ایجاد رقابت بین بازی کنان بخشی به نام جدول رده بندی اضافه شده که هر بازیکن برای بالا بردن رتبه خود تلاش می کند که به خودی خود بخش جالبی به نظر می آید.

در آخر می توانید بازی فرار پرنده را از کافه بازار به رایگان دانلود کنید و از آن لذت ببرید.

لینک خرید از کافه بازار :

جدیدترین اخبار بازی

YotaByte

YotaByte

لینک تلگرام: http://Telegram.me/yotabyte آیدی تلگرام: @YotaByte

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۴ پاسخ

  1. محمد گفت:

    دکمه چت هم داره

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *