نقد و بررسی بازی پیژامه | کِشِت رو بِکِش در نره!

نقد و بررسی بازی پیژامه | کِشِت رو بِکِش در نره!

نقد و بررسی بازی پیژامه | کِشِت رو بِکِش در نره!

مدت ها بود که بازی با ایده ای جذاب و کاربر پسند ندیده بودیم مخصوصا در بازی های داخلی که میتوان گفت بیشتر بازی هایی که در مارکت ها میبینم شبیه هم هستند ولی پیژامه ساخته استودیو فرفره تا حدودی خودش را از بقیه جدا کرده و یک گیم پلی جذاب را به کاربر ارائه داده است.

نام: پیژامه

استودیو سازنده: استودیو فرفره

پلتفرم ها: اندروید

دسته: تفننی

امتیاز: ۳.۵

پیژامه هیچگونه داستان خاصی ندارد و کل داستان بازی این است که چند پسربچه شیطون پیژامه دزد پیدایشان میشوند و شما هم باید پیژامه های خود را پس بگیرید. 🙂 اما از همینجاست که ایده ها در بازی سرا زیر می شوند و باعث می شوند یک بازی بسیار سرگرم کننده بوجود بیاید. روند بازی اینگونه است که شما هر چقدر که رکورد بیشتری در بازی به دست بیاورید امتیاز بیشتری میگیرید.

طراحی بصری بازی پیژامه بسیار خوب است و من به شخصه بعد از مشاهده آن بسیار خوشحال شدم. بازی تم رنگارنگی دارد و جزییات هم به خوبی کار شده اند. نبود آیتم های ارتقا دهنده یا آیتم های بین بازی که قابلیتی به شما اضافه کنند هم کمبود بزرگی به نظر می رسد و امیدواریم استودیو فرفره این آيتم هارا در ادامه اضافه کند . آیتم های زیادی در این بازی ضروری هستند که متاسفانه وجود ندارند مانند امتیاز و سکه دو برابر، آیتم های شروع بازی و …

خوشبختانه بازی از هر چه کم گذاشته از تعداد کاراکتر چیزی کم نگذاشته است . همچنین طراحی کاراکتر ها هم بسیار زیبا هستند و صدای و دیالوگ های هر کدام نسبت به دیگری متفاوت است. اما نکته نا امید کننده این است که تمامی این کاراکتر ها به جز ظاهرشان هیچ وجه تمایز دیگری نسبت به یکدگیر ندارند، نه قابلیت خاصی دارند نه سرعت یا قدرت اضافه ای، حتی در نوع پیژامه هایشان هایشان هم تفاوتی وجود ندارد و این موضوع میتواند ضعف بزرگی برای این عنوان باشد .

موردی که استودیو فرفره بسیار در آن زیاده روی کرده است تعداد بیش از حد تبلیغات بود که تقریبا بعد از هر ۱ بار باخت یک تبلیغ ویدیویی یا بنر جلوی روی شما می آمد که می تواند باعث منصرف شدن کاربر برای ادامه دادن بازی شود.

صداگذاری بازی هم در کل در حد قابل قبولی قرار دارد و صدای کش ها، پوزخند بچه ها خوب از آب در آمده اند اما صدایی از محیط بازی به گوش نمی رسد انگار فقط شما هستید و همان بچه های شیطون! کیفیت صدای دیالوگ ها اصلا خوب نیستند و بهتر است استودیو فرفره در آپدیت های بعد یک بار دیگر دیالوگ هارا ضبط کند ! موزیک های بازی هم بسیار زیبا هستند و با وجود سبک قدیمی آهنگ ها هیجان جالبی به بازی اضافه میکنند.

در آخر شما می توانید پیژامه را به رایگان از کافه بازار دانلود کنید و لذت ببرید.

لینک دانلود از کافه بازار :

آذران گیم | وبسایت خبری تحلیلی بازی های رایانه ای

YotaByte

YotaByte

لینک تلگرام: http://Telegram.me/yotabyte آیدی تلگرام: @YotaByte

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۵ پاسخ

  1. illustray گفت:

    داداش خیلی عالی شده تبریک میگم بهت

  2. مهرداد گفت:

    ممنون وبسایت خوبی دارین موفق و پیروز باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *