آقای Dylan Cuthbert از همکاری با شرکت سونی نهایت لذت را می‌برد

the-tomorrow-children-listing-thumb-01-ps4-us-11aug14-ds1-670x377-constrain

هر کسی رویای همکاری با غول های صنعت تکنولوژی و گیم دنیا همانند سونی را دارد، یکی از آن ها Dylan Cuthbert می باشد. بله، کارگردان بازی Tomorrow Children از همکاری شرکت کوچکش (Q-Games) با سونی (Sony Computer Entertainment) نهایت لذت می‌برد! برای کسب اطلاعات بیشتر در ادامه همراه ما باشید.

همه‌ی ما با این کارگردان آشنا هستیم او پرونده‌ی بسیار درخشانی دارد، که میتوانید با یک جست‌وجوی ساده مشاهده کنید! حال، وی در مصاحبه ایی گفته است:

من حقیقتا از ۲۰ سالگی با (Sony Computer Entertainment) همکاری داشته‌ام و از این همکاری نهایت لذت را می‌برم من روابط خیلی خوبی با شرکت  (Sony Computer Entertainment) دارم زیرا این بخش همان کارمند های سال ۱۹۹۶ را در اختیار دارد و این ثبات این بخش را می‌رساند.  (Sony Computer Entertainment) من را برای خلق پروژه های عظیم آزاد گذاشت و از من حمایت  زیادی کرد و این موفقیت خود را با آن ها مشترک می‌دانم. من به آن ها گفتم که میخواهم پروژه ایی بزر گ و متفاوت ( Tomorrow Children) بسازم و آن ها از من نهایت حمایت را کردند.

قطعا  Tomorrow Children با درخشش‌ایی که در Tokyo Games Show ۲۰۱۵ داشت می‌تواند یک انحصاری شایسته برای سونی و پلی استیشن ۴ باشد. (بتای این بازی در نمایشگاهTokyo Games Show ۲۰۱۵  به نمایش در آمد و استقبال پر شوری از آن شد) نظر شما چیست؟

منبع خبر:Dual Shockers

محمد سجاد پناهی

محمد سجاد پناهی

مهم ترین و بهترین جایی که یک انسان می تواند حضور داشته باشه 1.درقلب کسی 2.درفکر کسی 3.دردعای کسی ......

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *