آموزش و پرورش در اجرای طرح ورود بازی‌های رایانه‌ای به مدارس کند است!

files_news_9513751_(1)[76564f2ec5ea5141e56011c2e6a2db3b]

حسن کریمی‌قدوسی، رئیس بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قران(ایکنا)، با اشاره به طرح ورود بازی‌های رایانه‌ای به مدارس، اظهار کرد: ما همچنان پیگیر اجرایی شدن این طرح هستیم اما این پیگیری‌ها تا کنون راه به جایی نبرده است؛ چراکه وزارت آموزش و پرورش تا اندازه‌ای در این زمینه کند است.

وی افزود: اجرای طرح ورود بازی‌های رایانه‌ای به مدارس، از سوی بنیاد قابل پیگیری است. تاکنون ما ۲۰ تا ۳۰ بازی‌ رایانه‌ای توزیع کرده‌ایم که در قالب ۳۰ تا ۴۰ دی‌وی، فیلم‌هایی از این بازی‌ها را برای آموزش و پرورش و به ویژه نماینده این وزارتخانه به نام آقای روستایی ارسال کرده‌ایم اما هیچ پاسخی دریافت نکرده‌ایم.

رئیس بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای تصریح کرد: همچنین بازی‌هایی را برای آموزش و پرورش انتخاب کرده‌ایم که رده‌بندی سنی این بازی‌ها لحاظ شده است یعنی کدام بازی‌ها برای مقاطع تحصیلی ارسال شود.

وی بیان کرد: تفاهم‌نامه‌ای میان بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و وزارت آموزش و پرورش منعقد شده که مهم‌ترین بند آن مربوط به توزیع بازی‌های رایانه‌ای در مدارس است.

کریمی‌قدوسی اظهار کرد: توزیع بازی‌های رایانه‌ای در مدارس می‌تواند توسط سازمان انجمن‌های دانش آموزی انجام شود و بنیاد هم محتوا را آماده کند.

 

این متنی بود که در سایت بنیاد ملی بازی های رایانه ای نوشته شده بود.امیدوارم لذت برده باشید.

نظر شما چیست؟

سپهر دبیری

سپهر دبیری

با من در ارتباط باشید: Sepehr8019@gmail.com

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

یک پاسخ

  1. MR.SAJAD MR.SAJAD می‌گه:

    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ آره فکر کنم نوه ام بتونه بازی کنه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *