آیا باید ما منتظر یک PS4 Slim باشیم | Atindriya bose پاسخ می دهد

قبل از شروع کنفرانس سونی در نمایشگاه IFA 2015 همه‌ی گیمرها منتظر عرضه‌ی رسمی نسخه‌ی اسلیم پلی استیشن ۴ بودند ولی همان‌طور که می‌دانید سونی از عرضه‌ی پلی استیشن ۴ اسلیم در این نمایشگاه اصلا حرفی نزد ولی دقایقی پیش آقای Atindriya bose مدیر بخش پلی استیشن هند به سوال بسیاری از ما پاسخ دادند. برای کسب اطلاعات بیشتر با آذران گیم بمانید.PS4-logo-201_440-ds1-670x378-constrain

آقای کازو هیرای رییس کل سونی در نمایشگاه IFA 2015 درباره‌ی پلی استیشن ۴ حتی یک کلمه هم جواب ندادند و بیشتر در این نمایشگاه برروی مورفیس تمرکز کرده بود. خبرنگاری در نمایشگاه IFA 2015 از او پرسید:

ما کی کنسول پلی استیشن ۴ اسلیم را میتوانیم ببینیم؟

کازو هیرای گفت:

هنوز هیچ چیزی مشخص نیست و ما فعلا نمیتوانیم هیچ چیزی را در این مورد به شما اعلام کنیم.

از پاسخ کازو هیرای می توان به خوبی فهمید سونی در این مورد نمی خواهد اطلاعاتی به گیمرها سرتاسر جهان بدهد. ولی دقایقی پیش آقای Atindriya bose مدیر بخش پلی استیشن هند اعلام کرد:

هنوز برای عرضه‌ی پلی استیشن ۴ اسلیم زود است و برند سونی پلی استیشن فعلا تمام تمرکزش را برروی نسخه‌ی یک ترابایتی پلی استیشن ۴ گذاشته است تا آن را به بهترین نحو ممکن در اختیار گیمرها قرار دهد.

از صحبت های وی این طور می شود برداشت کرد که بخش پلی استیشن سونی اصلا به فکر عرضه‌‌ی نسخه‌ی اسلیم این کنسول نیست. می توانیم به بخش پلی استیشن، کاملا حق بدهیم چون که یک کنسول که خودش سوپر اسلیم نامیده می شود اسلیمی در پی نخواهد داشت حداقل تا ۲۰۱۷٫(طبق شایعه ها)

GH

همچنین وی در باره‌ی گرن توریسمو ۷ گفت:

بعضی از بازی‌ ها هستند که طرفداران بسیاری را دارند اگر از همه‌ی گیمر ها بپرسید که کدام عنوان بیشترین محبوبیت را دارند می گویند گرن توریسمو و فیفا این امر طبیعی است چون که سری گرن توریسمو  پرطرفدارترین عنوان در سبک ریسینگ می باشد. ولی درباره‌ی نسخه‌ی ۷ این عنوان نمی توانم قولی را به شما دهم که چه اتفاقی برای نسخه‌ی ۷ این بازی می افتد.

 

نظر شما چیست؟

 

محمد سجاد پناهی

محمد سجاد پناهی

مهم ترین و بهترین جایی که یک انسان می تواند حضور داشته باشه 1.درقلب کسی 2.درفکر کسی 3.دردعای کسی ......

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *