اسکرین شات‌های جدیدی از نسخه‌ی دموی عنوان Forza Motorsport6 باکیفیت ۱۰۸۰P منتشر شد

  • DOGH

DOGH
دقایقی پیش اسکرین شات‌های جدیدی از دموی عنوان انحصاری ریسینگ مایکروسافت منتشر شد که واقعا چشم نواز هستند. در این اسکرین شات به راحتی می توانید لذت رانندگی را با چشمان خود مشاهده کنید.

دموی عنوان فورزا موتور اسپورت۶ هم اکنون برای تمامی دارندگان ایکس باکس وان با حجم ۱۲٫۷ گیگابایتی قابل دسترسی می‌باشد. شما در زیر می‌توانید تعدادی اسکرین شات از دموی عنوان فورزا موتوراسپورت۶ را مشاهده کنید که از بخش Mini-Career گرفته شده است. واقعا این اسکرین شات‌ها در کیفیت ۱۰۸۰P زیبا و دل نواز هستند. سازنده‌ی این عنوان (Turn 10) قول داده است که این عنوان با نرخ فریم ریت ۶۰ و کیفیت ۱۰۸۰P برروی ایکس باکس وان اجرا خواهد شد.(برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.)

تعداد این عکس ها بسیار زیاد بود چیزی در حدود ۷۲ اسکرین شات که ما بهترین‌هایشان را برای شما گلچین کرده ایم. برای مشاهده‌ی تمامی ۷۲ اسکرین‌ شات‌های موجود اینجا را کلیک کنید.
آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس

همان طور که مشاهده می‌کنید فورزا موتوراسپورت در نبود عنوان بزرگ گرن توریسمو در حال پادشاهی در این سبک می‌باشد و بهترین استفاده را از نبود رقیب اصلیش می‌کند.

نظر شما چیست؟؟؟

محمد سجاد پناهی

محمد سجاد پناهی

مهم ترین و بهترین جایی که یک انسان می تواند حضور داشته باشه 1.درقلب کسی 2.درفکر کسی 3.دردعای کسی ......

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *