اطلاعاتی از بازی Halo: The Master Chief Collection در Comic Con منتشر شد

The Master Chief Collection

در نمایشگاه Comic Con اطلاعاتی در مورد Halo: The Master Chief Collection عنوان شد . همان طور که میدانید Halo: The Master Chief Collection یک عنوان انحصاری برای کنسول مایکروسافت یعنی XBOX One است که شامل ۱ تا۴ این سری میباشد .

طبق گفته ۳۴۳ Industries تمامی بازی های Halo در این مجموعه همانند بازی اصلی میباشد . حتی باگ ها هم مشابه نسخه های نسل قبلیست ! و تنها دوباره رندر شده اند . در ضمن به این موضوع اشاره شده است که Sound Track های بازی نیز پولیش شده اند و کیفیت قابل قبول تری بدست آورده اند و بیش از ۱۰۰ نقشه مولتی پلیر برای سری جمع آوری شده است .

سوال ؟ چگونه بازیبازان برای بازی های مولتی  تیم میشوند؟ : خب ، بازی به صورت مداوم فعالیت و عملکرد های بازیباز را در هر نوع بازی در نظر میگیرد و بازی را با توجه به سبک بازیباز شروع میکند . طبق گفته های فرانک او کانر (Frank O’Connor) تمام گلیچ ها و باگ ها حتی تیر بینهایت را شامل میشود .

میان پرده های بازی نیز کاملا هماهنگ خواهند شد تا داستان Halo از نسخه ۱ تا ۴ را به صورت کامل روایت شود. و بعد از تمام کردن Halo 4 در این سری بازیبازان میان پرده ای در مورد Halo 5: guardians را خواهند دید.

لازم به ذکر است که  Halo:The Master Chief Collection برای کنسول XBOX One در ۱۱ نوامبر منتشر خواهد شد .

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۲ پاسخ

  1. Bad_Boy_17 می‌گه:

    مشکلات زیادی داشتی ! / اول باید هر کلمه انگلیسی رو با حرف بزرگ شروع کنی/تیتر رو کامل و درست بنویس / برای هر مطلبت حداقل ده تا برچسب بزار / وقتی که جمله ای رو مینویسی ریال بهش دقت کن / کلا خوب بود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *