اطلاعاتی جدید از Assassin’s Creed: Unity

امروز اطلاعات جدیدی از بازی Assassin’s Creed: Unity منتشر شد که در آن اطلاعات بسیاری از این بازی است. در ادامه مطلب با هم مشاهده می کنیم.

اطلاعاتی که از این بازی منتشرشده در مجله Gameinformer  منتشر شده. 

اطلاعات به این صورت است:

تعیین سطح مهارت و یا همان Skill برای شما وجود خواهد داشت و شما می توانید در سه بخش جهت یابی، مبارزه و مخفی کاری پیشرفت کنید. اگر دوست داشتید از شخصیت خود فقط یک تانک قدرتمند بسازید یا یک آدم کش با مخفی کاری بالا، کاملا مختار خواهید بود.
شما می توانید پوشش های پا، چکمه ها، سینه، ماسک و کلاه خود را شخصی سازی کنید. لباس هایی که از هود بهره می برند باعث خواهد شد که سریعتر مخفی شوید و از طرف دیگر پوشیدن یک کمربند، اجازه حمل تجهیزات بیشتر را خواهد داد.
ماموریت های co-op را شما می توانید به تنهایی نیز انجام دهید و از درجه های سختی های مختلفی برخوردار است. همچنین شما خواهید توانست با دوستانتان در کل نقشه به صورت co-op گردش کنید.
تیم سازنده متوجه شده است که بخش چندنفره در بازی قبلی، عنوان اصلی را به کلی از هم جدا می کرده است و مردم فقط بازی را به خاطر مراحل اصلی و محتویات آن تهیه می کردند. به همین دلیل سازندگان تصمیم گرفته اند که اشتباه خود را تکرار نکنند و صرفا از co-op بهره ببرند.

ACUnityArno-1

 • در بخش co-op از تکنیک های موجود در بازی Watch Dogs استفاده می شود. به این صورت که شخصیت شما همیشه ظاهر Arno (قهرمان بازی) را خواهد داشت و دوستانتان به شکل دیگر اعضای فرقه در خواهند آمد.
 • مراحل دیگر به صورت خودکار شکست را اعلام نخواهند کرد. از این پس ماموریت ها پویا تر عمل می کنند و از پیش تعیین شده نیستند. به عنوان مثال شما در گذشته طی برخی مراحل اگر توسط دشمن دیده می شدید، بازنده بودید اما دیگر این اتفاق نخواهد افتاد.
 • در کنسول ها با ترکیب RT + B می توانید خیلی سریع از ساختمان های مختلف بالا بروید.
 • از فضاهای داخلی بسیار بازتری استفاده شده است. به عنوان مثال شما می توانید وارد یک خانه شوید تا اینکه از دید نگهبانان مخفی بمانید اما شاید در همان خانه هم نگهبان وجود داشته باشد.
 • شما واقعا مقیاس ۱:۱ را در ساختمان های بازی متوجه خواهید شد چرا که خیابان ها و تمامی امکان نسبت به دیگر بازی ها، کاملا متفاوت پیاده شده اند.
 • حالت مخفی کاری باعث می شود که صدای قدم های شما کاسته شود اما هنوز میتوانید سریع به پشت دشمنان حرکت کنید.
 • یک سیستم کاور گیری جدید کار شما را راحت تر خواهد کرد و شما هم اکنون می توانید از با پنهان شدن پشت یک دیوار، یک نگاهی به محیط بیندازید.
 • نگهبانان دیگر پس از به صدا در آمدن زنگ خطر به صورت خودکار نخواهند فهمید که شما کجا هستید و همیشه آخرین مکانی را می گردند که در آن حضور داشته اید. این موقعیت بسیار خوبی برای حمله از پشت است.
 • مبارزات سخت تر شده است. شما شاید به راحتی بتوانید دو یا سه نگهبان را از بین ببرید اما ۵ نفر بسیار زیاد می باشد. باید کاملا حواس خود را جمع کنید و ببینید که دشمنان از چه سلاحی بهره می برند. سازندگان نوشته اند که “ما برای اولین بار باس فایت خواهیم داشت که شما باید به هنگام حمله نهایت دقت را بکنید و همینطور حالت تهاجمی به خود نگیرید.
 • گروه های تشکیل شده از شخصیت های غیرقابل بازی (NPC) هم اکنون به یکدیگر واکنش نشان خواهند داد. الان ممکن است یک گروه خلافکار به شما حمله ور شوند اما پلیس تا شما خطایی مرتکب نشوید، دست به کار نخواهند شد.
 • طبق گفته های سازندگان از یک “چرخه کاملا جدید” در بخش دنیای مدرن استفاده شده است. شما در همان ۲۰ دقیقه اول خواهید فهمید که اوضاع از چه قرار است. “بسیار غافلگیر کننده و هیجان انگیز خواهد بود”.

نظر شما چیست؟

امیرحسین سلامی

امیرحسین سلامی

Telegram Channel : @azarangame

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *