اطلاعات جدیدی از بازی Rise Of Tomb Raider منتشر شد

به تازگی آقای Brian Horton در مصاحبه ای اطلاعات جالبی از بازی Rise Of Tomb Raider به ما داد. با آذران گیم در ادامه ی مطلب همراه باشید .

او گفت که شما تنها زمانی با لودینگ در بازی مواجه خواهید شد که از بازی خارج شوید یا در بازی جان خود را از دست بدهید. او گفت”ما در بازی قصد داشتیم تا گیمر را غرق در بازی کنیم طوری که گیمر بازی را بدون هیچگونه وقفه ای به پیش  ببرد.دنیای این بازی چیزی در حدود سه برابر نسخه ی قبلی است و مقبره ها هم به طور چشم گیری بزرگتر شده اند”وی افزود:”ما در بازی سیستم جدیدی را بکار گرفتیم که باعث میشود گیمر به حل معما های کوچک در بازی بپردازد و همین معما های کوچک کم کم به معماهای بزرگتری منجر خواهند شد.همچنین در این بازی سیستمی بکار گرفته شده که باعث میشود گیمر بتواند در زیر آب شنا کند و یا از درختان بالا برود و به غیر از اینکه این سیستم در گشت و گذار تاثیر خواهدد داشت باعث میشود که شما بتوانید در بازی به طور مخفیانه و نامحسوس پیشررویی کنید”

این بازی مهیج یعنی Rise of the Tomb Raider در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۱۵ یا ۱۹ آبان برای پلتفرم Xbox One عرضه خواهد شد.همچنین نسخه های PC و PS 4 بازی در سال ۲۰۱۶ منتشر خواهد شد.

نظر شما چیست؟

سپهر دبیری

سپهر دبیری

با من در ارتباط باشید: Sepehr8019@gmail.com

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *