اطلاعات جدیدی از عنوان Star Wars: Battlefront در بخش چندنفره منتشر شده است

swbf_facebook_share

با توجه به اطلاعات به دست امده طی مصاحبه ای که شرکت سونی با اقای Jamie Keen داشته است اطلاعات جدیدی از بخش سرور های  عنوان Star Wars: Battlefront به بیرون منتشر شده است ، با ما برای جزئیات بیشتر در ادامه مطلب همراه باشید .

طی صحبت هایی  که شرکت سونی با اقای Jamie Keen داشته تایید شده است که عنوان Star Wars: Battlefront کاملا از سرور های اختصاصی استفاده خواهد کرد ، همچنین او گفته است :

ما هنوز هم نمیتوانیم اطلاعات زیادی از بخش چند نفره منتشر کنیم ولی به شما اطمینان میدهیم قطعا از سرور های اختصاصی استفاده خواهیم کرد که ویژگی های مثبتی را در بر خواهد گرفت .

همچنین در ادامه همان طور که اطلاع دارید اوایل ماه اقای Matthew Everett مدیر جامع تایید کرده بود که بازی از سرور های اختصاصی استفاده نخواهد کرد که با تحقیق در این باره آنها به این نتیجه رسیده اند که استفاده از آن یک عمر ضروری است .

عنوان Star Wars: Battlefront در تاریخ ۱۷ نوامبر ( مصادف با ۲۶ ابان ) در قاره ی امریکا , تاریخ ۱۹ نوامبر ( ۲۸ ابان ) در قاره ی استرالیا و در اخر ۲۰ نوامبر ( ۲۹ ابان ) در اروپا در سال ۲۰۱۵ قرار است به انتشار برسد .

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *