افتخار کردن استدیو Human Head از کار کردن روی بازی Prey2

چندی پیش بازی Prey2 کنسل شد و حال شرکت سازنده این عنوان درباره کنسل شدن این بازی توضیح میدهد. توضیحات تکمیلی در ادامه مطلب.121313131313131313

اقای Tim gerritsen مدیر تجاری استدیو Human head در حال حاظر بر روی prey2 مشغول به کار نیست و اون در مصاحبه ای با سایت PSU درباره این عنوان اضهار نظر کرده است. ایشان گفتند که از کار بر روی prey2 افتخار میکند.

ایشان درمورد این عنوان چنین فرمودند:

ما میتوانیم تایید کنیم که استدیو Human head درحال حاضر بر روی عنوان prey2 مشغول به کار نیست. درحالی که ما از ارائه چشم اندازمان در بازی prey2 ناامید شدیم اما اما از کار بر روی یکی از نسخه های ان باعث افتخارمان است زیرا احساس میکنیم این فرانچایز حرف هایی برای گفتن دارد که از جمله میتوان به کسب جایزه ای در E3 2011 توسط عنوان prey2 اشاره کرد.ما لذت کار با بسیاری افراد با استعداد در بستدا  را فراموش نخواهیم کرد و ارزوی بهترین ها در برنامه های اینده اینده انها برای این فرانچایز داریم.

شرکت بتسدا در روز جمعه تایید کرده است که ساخت عوان prey2 کنسل شده است. همچنین شایعاتی بیان میکنن که ساخت بازی برعهده استدیوArkane سازنده عنوان Dishonored قرار کرفته است.

نظر شما در این باره چیست؟

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۲ پاسخ

  1. محمد می‌گه:

    ب نظر من حیف شد نساختنش .ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *