آموزش به دست آوردن پایان صحیح در Bloodborne

bloodborne-wallpaper-hd

بلادبورن پر است از اسرار گوناگون.از اغاز تا انتها.این بازی دارای ۳ پایان متفاوت می باشد.همان طور که می دانید این بازی دارای گیمپلی بسیار سخت و دشوار می باشد.حال فرض کنید با وجود این همه سختی بازی به پایان برسد ولی پایان خوب و دلخواه شما به دست نیاید.در این پست شما یاد می گیرید که چگونه بهترین پایان خوب بازی را به دست اورید.همچنین یک نموره از داستان بازی اسپویل میشود.
در پایان بازی شما باید یک انتخاب مهم انجام دهید.شما باید پیشنهاد باس اخر بازی را رد کنید.قبل از همه این موارد شما باید ۳ تا از ۴ تا ایتم ممکن را جمع اوری کنید.این ایتمها بند ناف هستند.شما باید برای جمع اوری انها طبق زیر عمل کنید.
شما یکی از باس فایت های بازی به نامmergo’s wet nurse را از پا دراورید.با این کار یک تکه از ایتمها را دریافت خواهید کرد. Abandoned Old Workshop یا کارگاه قدیمی را پیدا کنید.این مکان محیطی راز الود است که از راه Cathedral Ward بعد از شکست دادنBlood Starved Beast و صحبت کردن باGheram در رویای شکارچی قابل یافتن می باشد.شما با جست و جو در این محیط میتوانید که تکه ای دیگر را بیابید.اطمینان حاصل کنید کهIosefka را نکشته اید و یا او را ازرده خاطر نساخته اید.(قبل از اینکهVacuous Spider boss را بکشید)بعد از اینکه ROM را کشتید به کلینیک بازگردید.
البته باید این کار را وقتی کنید که ماه خونین برای یافتن losefka برخاسته باشد.هم اینک او را بکشید تا ایتم بعدی را دریافت کنید.
حالا شما پیشنهادGheramرا رد کنید و پس از مبارزاتی شما پایان خوب و صحیح را خواهید دید اما مبارزات بسیار سخت خواهد بود پس به تجهیز خود بپردازید و نهایت قدرت بازی را به پایان برسانید
منبع

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

یک پاسخ

  1. گیمر قدیمی می‌گه:

    ممنون استفاده کردیم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *