اولین نقد‌ و بررسی بازی MAD MAX منتشر شد

MadMaxGameBanner
همان طور که در جریان هستید نمرات عنوان MAD MAX منتشر شد که نمرات چندان جالبی به نظر نمی‌آمد و بیشتر از متای ۷۳ را نتوانست بدست بیاورد. دقایقی پیش سایت بزرگ گیمینگ‌ Readers Gambit نقد و بررسی‌ کامل از این عنوان داشته است . برای کسب اطلاعات بیشتر با آذران گیم بمانید!

سایت بزرگ گیمینگ Readers Gambit در نقد و بررسی خود از این عنوان از نسخه‌ی ایکس باکس وان و آخرین بروزرسانی استفاده کرده است. همچنین این وبسایت گیمینگ از ۱۰ نمره به این بازی ۷٫۵ داده است که نمرات بدی نیست ولی در حد این بازی نیست.
وبسایت Readers Gambit در نقد و بررسی خود از این عنوان گفت:

این بازی، باید و شاید در حد خودش ظاهر نشد. نمی خواهیم بگوییم این عنوان بد است ولی خوب هم نیست. مهمترین دلیل شکست احتمالی این بازی هم زمان بودن تاریخ انتشار این عنوان با شاهکار کوجیما یعنی Metal Gear Solid:The Phantom Pain می باشد که بازی MAD MAX را در سایه فرو می‌برد. بازی mad max می تواند حسابی شما را سرگرم خود بکند ولی پس از مدتی و با پیش رفتن روند داستان با ماموریت های تکراری روبه رو می شوید که اصلا دلچسب نیست. استودیوی سازنده‌ی این عنوان (Avalanche) توانسته است تا یک عنوان Wasteland زیبا بسازد که این یک مزیت این عنوان نسبت به رقبا می باشد. همان طور که از اسم Wasteland بر می‌آید باید یک محیط برای گذشت و گذار کاراکتر موجود باشد ولی در محیط این بازی به جز ماشین های خراب و له شده که برای خالی نبودن محیط به عنوان تزیین استفاده شده است چیزی دیگری وجود ندارد.

سایت گیمینگ Readers Gambit از مبارزات درخشان و طراحی فوق العاده ی کاراکتر به عنوان نقطه‌ی قوت این عنوان و از افت فریم شدید، ماموریت های تکراری، و محیط کسل کننده از نقطه‌‌ی ضعف این عنوان نام برده است. خالی از لطف نیست بدانید که فقط چند ساعت تا عرضه رسمی این عنوان فاصله داریم و شما می توانید این بازی را روی پلتفرم های PC,PS4,XBOX ONE تجربه کنید و از تجربه ی آن قضاوت کنید.

نظر شما چیست؟

محمد سجاد پناهی

محمد سجاد پناهی

مهم ترین و بهترین جایی که یک انسان می تواند حضور داشته باشه 1.درقلب کسی 2.درفکر کسی 3.دردعای کسی ......

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۳ پاسخ

 1. محمد سجاد پناهی محمد سجاد پناهی می‌گه:

  بدبخت شد 

 2. علی نورعلیزاده علی نورعلیزاده می‌گه:

  نا امیدم کرد

  • محمد سجاد پناهی محمد سجاد پناهی می‌گه:

   بله همینطوره. ولی نباید اینقدر زود قضاوت کنید بازی های زیادی بودند که نمرات بالای زیادی از منتقدان نگرفته اند ولی حسابی فروش داشته اند شاید این عنوان یکی از آن ها باشد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *