اکتیویژن: بیش از ۴٫۶ میلیون نفر نسخه Beta عنوان Destiny را تجربه کرده اند!

به گفته کمپانی اکتیویژن از ۱۷ جولای تاکنون بیش از ۴٫۶ میلیون نفر نسخه بتا عنوان دستینی را بر روی پلتفرم های خود تجربه کرده اند. با این رقم دستینی توانست برای اکتیویژن رکورد جدیدی را خلق کند زیرا تاکنون بیشترین پلیر را در میان نسخه های بتای دیگر بازی ها جذب کرده است.

مدیر عامل اکتیویژن در این باره میگوید:

نسخه بتای عنوان دستینی بزرگترین بتای منتشر شده برای کنسول های نسل حاضر می باشد. در عین حال رقم ۴٫۶ میلیون پلیر در سرتاسر جهان بالاترین رقم ثبت شده برای نسخه بتای یک آی پی جدید می باشد. تولید یک نسخه بتا با این تعداد بازدید کننده در جهان یک موفقیت عظیم برای این شرکت است. ما برای خواندن نظرات بازیبازان بسیار هیجان زده هستیم. در ضمن نسخه بتای بازی دستینی فقط قسمت بسیار کوچکی از یک شاهکار بسیار بزرگ است که در ۹ سپتامبر در دسترس بازیبازان قرار خواهد گرفت.

همچنین مدیر عامل اجرایی استودیو Bungie در این رابطه میگوید:

عوامل استودیو بانجی از اعداد و ارقام به دست آمده بسیار هیجان زده و خوشحال هستند. در حال حاضر ما وقت زیادی نداریم تا با عموم در رابطه با بازی مصاحبه کنیم.  نظرات بازیبازانی که نسخه بتا را تجربه کرده اند فوق العاده خوب بوده و ما نمی خواهیم که با کمکاری در چند هفته آینده جامعه گیم را نا امید کنیم.

Destiny در سبک شوتر اول شخص آنلاین توسط استودیو بازی سازی Bungie و کمپانی Activision در ۹ سپتامبر برای پلتفرم های PS3 – PS4 -Xbox One – Xbox 360 منتشر خواهد شد. با اینکه این بازی یک IP فوق العاده مناسب برای PC است هنوز خبری از انتشار این بازی برای این پلتفرم قدرتمند نیست.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

یک پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *