بازی ” بتلفیش ” منتشر شد | بازی ای سرگرم کننده

com.plus9.battlefishtd0

بازی “بتلفیش” در  سبک دفاع از قلعه فانتزی ساخته شده است و امروز دوشنبه ششم بهمن به شکل رایگان در کافه بازار منتشر شد. با آذران گیم در ادامه مطلب همراه شوید .
به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه ای، در این بازی کاربر  از منطقه خود با سلاحها و تجهیزات قدرتمند و پیشرفته ای در برابر هزاران ماهی و هیولای دریایی دفاع و مبارزه می‌کنید.

بازی “بتلفیش” دارای ۲۰ نوع نقشه متنوع با بیش از ۱۵۰ مرحله با سه حالت و چالشی متفاوت طراحی و ساخته شده است که در طی این مراحل تجهیزات، سلاح ها و دستاوردهای(Achievement) جدیدی را به‌دست می‌آورید و در پایان هر سرزمین با غول ها و هیولاهایی بزرگی مبارزه می‌کنید.

سلاح ها و برج ها ۱۲ عدد هستند که در بازی با ارتقاء دادن هر کدام می‌توان آنها را قوی‌تر و پیشرفته‌تر کرد. تجهیزات فراوانی در طی هر مرحله برای نابودی هیولاهای دریایی به کمک شما می‌آیند و از برخی تجهیزات می‌توان در تمام مراحل استفاده کرد و هیجان بیشتری را در هر مرحله تجربه کرد.

در بازی مراحل بی انتها «Endless Challenge» فراوانی وجود دارند که حمله و هجوم سیل‌های عظیم ماهی‌ها و هیولاهای دریایی تمامی ندارد. در این مراحل بازیکن بهترین امتیاز خود را که به صورت خاصی کسب می‌کند بین دیگر بازیکنان به اشتراک می‌گذارد و رقابتی سنگین و هیجانی را بوجود می آورد.

یکی دیگر از بخش های بازی بتلفیش «مسابقات» آن است که دنیایی پر از هیجان و رقابت و انتقام جویی را به نمایش می‌گذارد. در مسابقات تمام بازیکنان با امکانات و تجهیزات ویژه و جادویی باهم به رقابتی سنگین می پردازند و در طی این رقابت ها جوایزی را روزانه دریافت می‌کنند.

علاقه مندان به بازی “بتلفیش” می توانند برای دانلود به نشانی

http://cafebazaar.ir/app/com.plus9.battlefishtd/?l=fa مراجعه کنند.

منبع : بنیاد ملی بازی های رایانه ای

امیرحسین سلامی

امیرحسین سلامی

Telegram Channel : @azarangame

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *