بازی بعدی سازنده فرانچایز Assassins Creed یک عنوان Open-World و سریالی خواهد بود

 

سازنده ی عنوان جدید Ancestors: The Humankind Odyssey طی مدت پیش با سایت خارجی Game Informer مصاحبه ای انجام نمود و گفت:

  • ساخت عناوین سریالی (اپیزودی) برای تیم سازنده بسیار مشکل ساز است و همچنین بازی هایی که بصورت قسمتی عرضه میشود ارزش دوباره بازی کردن را ندارد و در طی مدت عرضه شدن هر قسمت بازیکنان از آن بازی خسته می شوند و ممکن است دیگر آن بازی را ادامه ندهند.
  • اکنون در دنیای بزرگ بازی آزاد می شوید و باید به گشتن در آن ادامه دهید برای جان سالم بدربردن باید سعی کنید و به نسل دیگری آن را منتقل کنید و گسترش بدهید. همچنین در بازی کاراکتر های متفاوتی وجود دارد و هر یک از آنها به گیمر اختیار می دهد که لحظه های بزرگ آن در زندگی را تکمیل کند.

همچنین آقای (Désilets) ایده هایی مانند : بزرگ کردن و تربیت حیوانات – پیدا کردن داروی (پنی سیلین) – و پیدا کردن اولین انسان بر روی کره ی ماه نیز از ایده های سازنده بوده که تا کنون ۲۰ طرح را نیز در فکر خود دارد.

در ادامه آقای Désilets میگوید:

  •  داستان بازی هیچ گونه ربطی به جنگ ندارد و قرار نیست شما در بازی شاهد تیر اندازی یا مبارزه تن به تن باشید زیرا شما در آن به پیشرفت نسل بشریت بطور  جهشی خواهی پرداخت و همچنین ما از ایده ها و عناصر صنعت فیلم سازی هالیود نیز استفاده کرده ایم  و همچنن ما محیط بازی را همانند عنواین open-word همچون day-z و Minecraft نیز طراحی کرده ایم و شما شاهد عنوانی با کیفیت و گرافیک بالا روبرو خواهی بود زیرا ما در حال ساخت یک پروژه عظیم AAA خواهیم بود .

عنوان Ancestors: The Humankind Odyssey که توسط آقای Patrice Désilets سازنده سری فرانچز معروف Assassins creed نیز ساخته شده است قرار است در تاریخی نامعلوم در آینده منتشر شود.

امیر عیسی پور

امیر عیسی پور

سلام عاشق فیلم و سریال هستم و از بچگی گیم رو دنبال میکردم و حدود 6 سال در سایت های بازی فعالیت دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

یک پاسخ

  1. هومن می‌گه:

    ممنون بابت خبر . 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *