بازی رایانه‌ای «تراتئون» پس از دو سال وارد مرحله توزیع شد

بازی رایانه‌ای «تراتئون» که دنباله‌ای بر بازی «عصر پهلوانان» است پس از دو سال انتظار سرانجام وارد مرحله توزیع شد. با آذران گیم در ادامه مطلب همراه شوید .

محمود سلطانی مدیر شرکت رسانا افزار شریف درباره انتشار بازی”تراتئون”، گفت: مراحل تولید و آماده‌سازی این بازی دو سال پیش نهایی شد و از همان زمان در انتظار برخی تغییر مدیریت‌ها در بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای بودیم تا تکلیف انتشار این بازی در بازار مشخص شود. این بازی در حال حاضر تحویل شرکت پخش کننده شده و سعی‌مان این است که تا پایان سال روانه بازار شود.

وی درباره فضای کلی داستان و گرافیک بازی «تراتئون» گفت: این بازی در واقع دنباله‌ای بر بازی «عصر پهلوانان» است که اولین نسخه‌های آن در سال ۸۶ تا ۸۷ منتشر شد و حالا داستان در فضا و گرافیکی مدرن‌تر در «تراتئون» ادامه پیدا می‌کند.

سلطانی ادامه داد: در حال حاضر مسئولان بنیاد به عنوان حامی و شریک تولید این بازی در مذاکرات با شرکت‌های پخش‌کننده به توافق رسیده‌اند و نسخه نهایی بازی در اختیار توزیع‌کننده است که تا سه ماه آینده یعنی تا قبل از پایان سال آن را روانه بازار خواهد کرد.

براساس معرفی این بازی در سایت رسمی، تراتئون یک بازی اکشن – نقش محور (Action-RPG) است که با الهام از اساطیر ایران زمین ساخته شده است. تراتئون که به طور دقیقتر در اوستا بصورت «ثره اته اونه» آمده است، همان فریدون است و به معنای دارنده سه نیرو است.

این نام بدین دلیل برای این بازی انتخاب شده است که در آن سه شخصیت متفاوت به عنوان کاراکترهای اصلی قابل بازی هستند: مهرداد جنگجو (Fighter)، ادار مغ (Mage) و آتار هنرمند (Bard). هر کدام از این سه شخصیت مسیری متفاوت از یک داستان را طی می‌کنند و فقط با طی همه مسیرها و بازی کردن با همه کاراکترها رازهای داستان آشکار می شوند.

این بازی به صورت اپیزودیک عرضه می‌شود که در قسمت اول مهرداد شخصیت اصلی است. داستان بازی ادامه بازی عصر پهلوانان است که محوریت آن دروغ و استحاله شخصیتی است.

امیرحسین سلامی

امیرحسین سلامی

Telegram Channel : @azarangame

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *