بازی ” مرگ، کفر خونین ” تا به حال ۳۰ هزار نسخه فروخته است

داستان” بازی مرگ، کفر خونین ” که با هدف نشان دادن ذات بد جنگ ساخته شده است، در مدت زمان پنج ماه توانست ۳۰ هزار نسخه به فروش برساند ! در ادامه با آذران گیم همراه باشید .

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه ای، این بازی سال ۹۳ در شرکت رسانه شکوه کویر به نویسندگی “امیر رضا عابدینی”، مدیرپروژه “عماد رحمانی” ، مدیر فنی “مهدیار جهانگیری” و مدیرهنری “عادل رحمانی ” ساخته شده است.

داستان بازی با ورود نیروهای تروریستی به محل دپو سلاح های شیمیایی ارتش سوریه و خطر حمله آنها به مواضع غیرنظامی داستان”بازی مرگ، کفرخونین” آغاز می شود. بدین ترتیب، سعید  و عدنان و عثمان، سه تن از تکاروان برجسته ارتش مامور می شوند تا با ورود مخفیانه به پادگان تسخیر شده، این تسلیحات را از آنجا خارج کرده و مانع از بروز یک فاجعه انسانی می شوند.

مخاطب در مسیر بازی پرپیچ و خم، با انواع مبارزات شوتر، مخفی کاری، ماشین سواری، موتور سواری، تعقیب و گریز در محیط های متنوع شهری و طبیعی با تصویرسازی یک نبرد واقعی رو به رو می شود.

بازی” بازی مرگ:کفر خونین” در سبک سوم شخص برای پلتفرم PC ساخته شده و در مدت زمان پنج ماه توانست ۳۰ هزار نسخه به فروش برساند.

امیرحسین سلامی

امیرحسین سلامی

Telegram Channel : @azarangame

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *