بازی Minecraft : Story Mode برای پلتفرم WII U نیز منتشر خواهد شد

Minecraft

همان طور که قبلا اعلام شد عنوان Minecraft :Story Mode در نمایشگاه PAX قابل بازی می باشد.دقایقی پیش هم اعلام شد سازنده این عنوان (Teltale) قصد دارد  بازی Minecraft :Story Mode را هم بر روی پلتفرم WII U بیاورد. برای کسب اطلاعات بیشتر با آذران گیم بمانید!
دقایقی پیش آقای Job Stauffer یکی از دست اندر کاران استودیو (Teltale) در مصاحبه ایی که با سایت معتبر گیمینگ The Varge داشت گفت:

هدف اصلی ما این است که همه ی افرادی که بازی کردن را دوست دارند حداقل یک بار ماینکرفت را امتحان کنند بازی ماینکرفت نه به سیستم قدرتمند آن چنانی نیاز دارد و نه به بسته های حجیم دانلودی و نه به اینترنت پرسرعت.تجربه ی ماینکرفت به راحتی نصیب همه گان می شود از این رو ما تصمیم گرفتیم که ماینکرفت را هم برروی پلتفرم WII U بیاوریم.

داستان بازی از جایی شروع می شود که Ender Dragon شکست خورده است و اکنون یک تهدید جدیدتر برای جهان شکل گرفته است و شما باید با Jesse و دوستانش این تهدید را نابود کنید و جهان را به صلح و آرامش برگردانید!
طبق گفته ی استودیو (Teltale) روند داستان این بازی باتصمیمات شما شکل خواهد گرفت و تصمیمات درست ، شما را در ماموریت هایتان موفق می کند و تصمیمات غلت ، شما را در ماموریت هایتان ناکام می کند.
هنوز تاریخ انتشار این بازی مشخص نشده است ولی طبق اطلاعات درز کرده از استودیوی سازنده این عنوان ، به احتمال زیاد این بازی تا قبل از کریسمس امسال برای پلتفرم های PS4,XBOX ONE,XBOX 360,,PS3,PC, WII U,IOS,ANDROID منتشر می شود.
نظر شما چیست؟؟؟؟

محمد سجاد پناهی

محمد سجاد پناهی

مهم ترین و بهترین جایی که یک انسان می تواند حضور داشته باشه 1.درقلب کسی 2.درفکر کسی 3.دردعای کسی ......

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *