با اطلاعاتی جدید از بازی جنون سیاه همراه شوید!

kb0o296php1fqjy271t1

صنعت گیم در ایران پیشرفت نسبتا خوبی را دارد تجربه میکند و این پیشرفت نیز توانسته  هم نظر  بازی سازان و گیمر ها را نسبت به صنعت گیم در ایران عوض کند…بازی های موفق این صنعت میی توان به بازی های شبگرد اشاره کرد که فروش زیادی داشته و فروش خوبش توانست سازندگان رو به ساخت ادامه این بازی تحریک کند.بازی ارتش های فرازمینی نیز یکی از بازی های پرقدرت است که نمایشی عالی داشته است و خالا بازی جنون سیاه نیز مثال خوبی برای این پیشرفت است.

چندی پیش بود که اولین تریلر از بازی جنون سیاه که یک بازی در ژانر وحشت است منتشر شد و از آن روز تا کنون خبری از این بازی نداشته ایم . حال سازندگان این بازی اطلاعات جدیدی ا در اختیار ما قرار دادند تا کمی بیشتر با ان اشنا شویم .

اطلاعات جدیدی از داستان بازی:

“آرشام” محققی معروف ، یک باستان شناس و یکی از شیفتگان “ضحاک”است. او معتقد است که مردم در دروغ و حیله غرق شده اند و مجازات برایاین همه دروغ و تقلب مرگ است. آشام مردم در سراسر جهان را به موجوداتوحشتناک و غیر قابل باور تبدیل می کند. هدف نهایی او کنترل جهان و کنترلذهن مردم است. آرشام خود را شبیه به ضحاک کرده و سعی می کند تا با از بین بردن قدرت تصمیم گیری و ذهن انسان ها, آن ها را نابود و به زیر سلطه خود در آورد ، از این جهت او با ارتش خود یک شرکت مخوفی به نام BMT  را تاسیس می کند تا به اهداف خود دست یابد .
ماموریت ما به عنوان بازیکن متوقف کردن این “جنون سیاه” است. سام، افسرجوان پلیس شخصیت اصلی بازی است. او و دوستان او (“کاوه” و “Artham“) از خود تمام تلاش خود را میکنند تا BMT را از بین ببرند.

اطلاعاتی از ویژگی های ماورایی شخصیت اصلی:

۱-سپر الکتریکی:  این توانایی برای دفاع سام از صدمه دیدن استفاده می شود.
۲- توقف زمان:  منجر به کاهش سرعت زمان شده و  دیدن دقیق تر و کشتن دشمنان را آسان تر می کند.
۳. سام تقلبی: این قابلیت یک کپی مجازی از سام ایجاد می کند و باعث گول زدن دشمنان می شود.
۴. نامرئی شدن:  سام را نامرئی می کند و هیچ یک از دشمنان نمی توانند او را ببینند

Emad Emami

Emad Emami

عماد امامی هستم 16 سالمه........عاشق بازیم و بهترین بازی های زندگیم Mafia II و Gta :SA هستند...کلا شوخ طبعم و دیر ناراحت می شم ...با همه جور ادمی هم کنار میام.همین دیگه

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۲ پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *