با تصویر جدید منتشر شده از بازی The Division با ما همراه شوید

screenshot-3

واقعا هم حرفی برای گفتن نمی ماند … بله درست است! چندی پیش تصویری جدید از بازی بی نظیر The Division منتشر شد که بازی دیگر گرافیک بازی و آدرنالینش را به رخ همه ی گیمرها می کشاند و همگان را از قبل تشنه تر می کند! با آذران گیم همراه شوید.

عنوان زیبای The Division یکی از موردانتظارترین بازی های سال ۲۰۱۵ است که هم اکنون توسط یوبی سافت در دست ساخت است! بازی The Division عنوان جدید کمپانی Ubisoft برای نسل هشتم می باشد، این بازی قرار است شامل یک جهان آزاد با اتمسفر آخرالزمانی، دنیای آنلاین متداوم و ماجراجویی های داینامیک برای تمام بازیکنان باشد. در حال حاضر تمام وعده هایی که برای بازی Watch Dogs داده شد برای این بازی نیز داده می شود، اما Watch Dogs نتوانست در تمام زمینه ها به وعده های خود عمل کند.

تصویر جدید منتشر شده از بازی باری دیگر اتمسفر خارق العاده ی بازی را به رخ همه می کشاند. در ادامه می توانید این تصویر را مشاهده کنید:

به ساعت توجه کنید! انگار قرار است در 5 دقیقه ی آینده اتفاقی بیفتد

به ساعت توجه کنید! انگار قرار است در ۵ دقیقه ی آینده اتفاقی بیفتد

در این تصویر جدید میدان Times نیویورک به نمایش گذاشته می شود که در آخر الزمان در حال نابود شدن است! اما نکته ی مهم اینجاست که ساعت بر روی ۲۳:۵۵ یعنی ۵ دقیقه قبل از سال نو میلادی گیر کرده! انگار اتفاقی مهم در راه است ….

بازی The Division در دست ساخت است و توسط ناشر فرانسوی یوبیسافت منتشر خواهد شد. ای در حالی است که هنوز هیچ تاریخ انتشار دقیقی برای این بازی از سوی ناشر و سازندگان اعلام نشده است. بازی The Division یک عنوان سوم شخص شوتر و  تمام آنلاین می باشد که تاکنون نیز طرفداران زیادی در سراسر دنیا و تمامی گیمر ها اعم از سونی فن و مایکرو فن ها و حتی PC گیمر ها پیدا کرده است.

مطمئنا بیشتر کسانی که این تصویر را می بینند دوست دارند بگویند : ” ای کاش بازی آنلاین نبود ….. “

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۳ پاسخ

  1. محمد می‌گه:

    آقا مبین ممنون . خبر باحالی بود

  2. مبین احمدی می‌گه:

    ممنون از شما دوستان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *