بتای عنوان Star Wars: Battlefront تا ۱۳ اکتبر تمدید شد

امروز شرکت EA اعلام کرد که بتای عنوان Star Wars: Battlefront یک روز اضافه خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر در این باره با آذران گیم همراه باشید.

no_text_-_Star_Wars_Battlefront_Key_Art.0.0

به عنوان یکی از بهترین های پیش بینی شده برای تعطیلات این فصل و همچنین یک مقدمه برای شروع Force Awakens ماه دسامبر، Star Wars: Battlefront تنها یک ماه با انتشار فاصله دارد و با این نسخه بتا در حال اجرا و حضور زیاد بازیکنان، شما مقداری زمان بیشتر برای تجربه بخش آنلاین این بازی خواهید داشت. EA اعلام نمود که Multiplayer بازی یک روز اضافه تمدید شده و تا تاریخ ۱۳ اکتبر ۲۰۱۵ کار می کند. بتا پنجشنبه قبل شروع شد، یعنی در تاریخ ۸ اکتبر و برنامه ریزی شده بود که در ۱۲ اکتبر ۲۰۱۵ پایان یابد. به هرحال، یک آپدیت جدید از طرف EA در فروم های نسخه بتای بازی این تمدید ۱ روزه را اعلام کردند زیرا EA و DICE به زمان بیشتری برای انجام تست های زیر ساختی نیاز دارد همچنین آن ها گفته اند که دارند به صحنه های آخر بتای بازی می رسند.

عنوان Star Wars: Battlefront در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۱۵ برای PS4, Xbox One و PC عرضه می شود-بتای عنوان نیز از حالا که در حال اجرا بر روی همه پلتفرم هاست در تاریخ ۱۳ اکتبر پایان می باید.

You Never Win

You Never Win

Some Men Just Wanna Watch The World Burns

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *