بتا عنوان Star Wars : Battlefront برای همه‌ی گیمرها رایگان خواهد بود

Star WarsBattlefrontهمان طور که قبلا در سایت اعلام شد بتای عنوان Star Wars:Battlefront در ماه  اکتبر منتشر خواهد شد. همان طور که می دانید ساعاتی پیش شایعه هایی بود مبتنی بر اینکه برای تجربه ی بتای این عنوان باید مبلغی را بپردازید دقایقی پیش الکترونیک آرتز به طور کامل شفاف سازی کرد که بتای این عنوان برای همگان رایگان خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر با آذران گیم بمانید.

الکترونیک آرتز اعلام کرد که دارندگان کنسول ها می توانند با اتصال به شبکه‌ی خود و دارندگان پلتفرم PC نیز با اتصال به Origin فایل بتا رابه صورت کاملا رایگان دانلود کرده و از تجربه ی آن نهایت لذت را ببرند.

در این بتا الکترونیک آرتز برای آزمایش شما فقط بخش نقشه ‌ی Tatooine و حالت بازی با دوستان را قرار داده است که برای بازی با دوستان باید حداقل ۴۰ نفر باشید!

الکترونیک آرتز به غیر از این دو بخش طبق گفته‌ی خود در توییتر یک بخش ویژه ی دیگر هم دارد و آن را Drop Zone نام گذاری کرده است که فعلا درباره ‌ی آن سکوت کرده است و توضیحی درباره ی آن تا به حال نداده است. ب

د نیست بدانید که قرار است عنوان Star Wars:Battlefront در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۱۵ (میلادی) ۲۶ آبان ۱۳۹۴ (میلادی)  برای پلتفرم های PS4 , XBOX ONE , PC منتشر شود.

نظر شما چیست؟

محمد سجاد پناهی

محمد سجاد پناهی

مهم ترین و بهترین جایی که یک انسان می تواند حضور داشته باشه 1.درقلب کسی 2.درفکر کسی 3.دردعای کسی ......

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *