مقاله | برخی از اسرار GTA V

در این مقاله سعی شده است که برخی از اسرار عنوان GTAV را به شما معرفی کند . شما میتوانید با مراجعه به ادامه مطلب این مقاله را مطالعه کنید .

پاگنده

در بازی GTA V شخصی وجود دارد که لباسی شبیه به پاگنده را به تن کرده و در جنگل پرسه می‌زند. شما اگر با شخصیت فرانکلین به مرحله ای که در تصویر زیر مشخص شده بروید، شخصی از شما می‌خواهد که پاگنده را شکار کنید. شما وارد جنگل شده و پاگنده را می‌بینید، پاگنده شروع به فرار می‌کند و شما باید او را دنبال کرده و بگیرید. او را که گرفتید، متوجه خواهید شد که شخصی درون لباس است.

قاتل ۸

نشانه هایی از یک قاتل واقعی در بازی وجود دارد که در سال ۱۹۹۹ در شهر لس آنجلس به اتهام قتل ۱۸ نفر دستگیر و اعدام شد در بازی وجود دارد. خانه قدیمی این فرد که روی آن نوشته های گنگ و علامت بینهایت وجود دارد در شهر Sandy Shores است. این قاتل متهم به قتل ۱۸ نفر است که فقط جسد ۱۰ مقتول پیدا شده است.

روح

اگر کمی اینترنت بازی را جست و جو کنید متوجه خواهید شد که یکی از وبسایتهای آن تحت عنوان ” چه کسی لئونورا جانسون را کشت؟!” است. اگر شما بر روی تب “بازیکنان اصلی” در این وبسایت کلیک کنید لینکی در اختیارتان قرار خواهد گرفت که شما را به صفحه یک روزنامه قدیمی هدایت میکند که شامل اطلاعاتی راجع به ” راز دیگری از Vinewood خون روی صخره” بوده و به جزئیات قتل زنی به نام Jolene Cranley-Evans  اشاره دارد. آیا این قتلها توسط یک قاتل سریالی انجام گرفته اند؟ در این لینک یک نقشه نیز موجود است که شما را به محل روح سرگردان این زن  هدایت میکند. شما میتوانید این روح را در شمال شرقی کوه گردو ببینید.

اگر شما در طول روز به این ناحیه مراجعه کنید قادر به یافتن سرنخی مرتبط با قتل یا مرگ تصادفی این زن بدست نخواهید آورد. اگر راس ساعت ۱۱ شب به آنجا بروید یک تصویر شبح مانند از این زن را روی صخره ای خواهید دید. شما میتوانید با دوربین یک Sniper Rifle به صورت کاملاً واضح این روح را ببینید. اگر شما از صخره ای که وی روی آن قرار دارد بالا بروید لکه خون بزرگی را خواهید دید که نام “جک” در میان آن به چشم میخورد. روح و لکه خون نیمه شب ناپدید میشوند.

نظر شما در این باره چیست؟!

پوریا خوش نمک

پوریا هستم 16 ساله، به بازی و گیم علاقه زیادی دارم (مثل شما) و همچنین به نجوم هم علاقه دارم.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۳ پاسخ

  1. پویا می‌گه:

    ممنون مقاله عالی بود

  2. مرتضی موسوی مرتضی موسوی می‌گه:

    عکسا رو لطفا درست کن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *