تاریخ انتشار رسمی Shovel Knight:Plague of shadows مشخص شد

Shovel-Knight-Plague-of-Shadow

دقایقی پیش استودیوی سازنده‌ی  این عنوان یعنی (Yacht Club) تاریخ انتشار رسمی Shovel Knight :Plague of shadows مشخص کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی بیشتر از این عنوان با آذران گیم بمانید.

همان طور که می دانید بازی Shovel Knight :Plague of shadows یک عنوان مستقل است و گسترش دهنده ی آن Plague of shadows نام دارد که قرار است ویژگی های جذابی را به این بازی بدهد در این گسترش دهنده شما شاهده یک حالت چالشی جدید به جز حالت جاودگری خواهید بود که به ویژگیهای این بازی افزوده است. سازندگان  Shovel Knight :Plague of shadows اعلام کرده اند که به جز این دو بخش قرار است حالت داستانی جدیدی به بازی اضافه شود که شما را در نقش Plague Knight می کند نقش Plague Knight با Bill knight از زمین تا آسمان فرق میکند ( Plague Knight) بسیار قدرتمند می باشد.

شما برای دسترسی به این گسترش دهنده باید بخش داستانی را به اتمام برسانید استودیو سازنده حتی فکر افرادی که حوصله ی کافی یا وقت برای به اتمام رساندن بخش داستانی کرده است و آن ها میتوانند نوعی کد می دهند که گسترش دهنده ی زیبای Plague of shadows را اجرا میکند.

تاریخ انتشار این عنوان برابر است با ۱۷ سپتامبر ۲۰۱۵ (میلادی) ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ (شمسی).

همچنین سازندگان اعلام کرده است این بازی قرار است تا برای پلتفرم های XBOX ONE,XBOX 360,PS3,PS4,PC,MAC,WII U,3DS منتشر شود.

نظر شما چیست؟

محمد سجاد پناهی

محمد سجاد پناهی

مهم ترین و بهترین جایی که یک انسان می تواند حضور داشته باشه 1.درقلب کسی 2.درفکر کسی 3.دردعای کسی ......

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *