تاریخ انتشار نسخه PC بازی Assassin’s Creed Syndicate مشخص شد!

Assassin's Creed Syndicate

Assassin’s Creed Syndicate


 دقایقی پیش یوبی سافت تاریخ انتشار عنوان Assassin’s Creed Syndicate را برای پلتفرم کامپیوتر شخصی مشخص کرد.مثل اینکه کاربران پلتفرم کامپیوتر شخصی باید بیشتر از کاربران کنسولی صبر کنند تا این فرانچایز را تجربه کنند.برای کسب اطلاعات بیشتر با آذران گیم بمانید!
بالاخره پس از شایعه هایی که درباره ی تاریخ انتشار این بازی برای پلتفرم کامپیوتر شخصی بود دقایقی پیش یوبی سافت اعلام کرد که این عنوان برای پلتفرم کامپیوتر شخصی در تاریخ ۱۹ نوامبر ۲۰۱۵ (میلادی) ۲۸ آبان ۱۳۹۴ (شمسی) منشر خواهد شد.(کاربران XBOX ONE,PS4 می توانند در تاریخ ۲۳ اکتبر (۲۰۱۵) ۱ آبان ۱۳۹۴ (شمسی) این بازی را تجربه کنند!)
همان طور که اطلاع دارید بخش Ubisoft Kiev مسول ساختن این عنوان برای پلتفرم کامپیوتر شخصی میباشد. طبق گفته ی آقای Sam Kovalev مدیر تولیدات بخش Ubisoft Kiev:

ما سخت درحال بهینه سازی و بهبود این نسخه ی برای پلتفرم کامپیوتر شخصی هستیم. تیم Ubisoft Kiev بهترین بهینه سازی را که شما در تمام سری Assassin’s Creed دیده اید را در نسخه ی کامپیوتر شخصی Syndicate جای داده است ،دلیل این تاخیر حدودا ۳۰ روزه فقط بخاطر بالا بردن کیفیت نسبت به نسخه ی PS4,XBOX ONE می باشد نه چیز دیگری! هدف اصلی تیم Ubisoft Kiev این است که نسخه ی Syndicate در زمان لانچ برای کامپیوتر شخصی هیچگونه مشکلی نداشته باشد و به راحتی برروی سیستم گیمرها نصب شود.

وی درباره ی رزولوشن و نرخ فریم ریت این بازی برروی پلتفرم کامپیوتر شخصی گفت:

ما این بازی را قفل رزولوشن و نرخ فریم ریت نکرده ایم  و نسبت به سیستم شما متغیر است ، به زودی برای این بازی یک سیستم پیشنهادی مشخص می شود که این بازی را می تواند با کیفیت ۱۰۸۰P با نرخ فریم ریت ۳۰ اجرا کند.

نظر شما چیست؟

محمد سجاد پناهی

محمد سجاد پناهی

مهم ترین و بهترین جایی که یک انسان می تواند حضور داشته باشه 1.درقلب کسی 2.درفکر کسی 3.دردعای کسی ......

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *