تاریخ انتشار و اطلاعات جدیدی از عنوان Resident Evil Zero HD Remaster منتشر شد

امروز تاریخ انتشار و اطلاعات جدید از عنوان Resident Evil Zero HD Remaster منتشر شد . برای مشاهده این اطلاعات در ادامه مطلب با ما همراه باشید .

image_resident_evil_0-29459-3235_0002

عنوان Resident Evil Zero HD یک بازسازی برای نسخه فرعی سری Resident Evil می باشد که قبل از اتفاقات نسخه اول رخ می دهد و شخصیت محبوب Rebecca Chambers و شخصیت خلافکار Billy Coen حضور دارند.مانند بازسازی نسخه اول، این عنوان نیز از asset های اصلی بازی استفاده می کند ولی گرافیک بازی به طور قابل توجهی بهبود داشته است. برای مثال نشانه هایی که قبلاً واضح نبودند حال کاملاً واضح و روشن می باشند. این عنوان از رزولویشن ۱۰۸۰P در کنسول های این نسل بهره می برد و صداگذاری بازی به طور کامل باز سازی شده، همچنین در تنظیمات بازی توانایی عوض کردن نوع حرکت به حرکات جدید و حرکات نسخه قبل را دارید. Wesker Mode نیز که قبلاً معرفی شده بود بعد از پایان بازی اصلی باز می شود.در این حالت شما در نقش نسخه قوی شده Uroboros Albert Wesker قرار می گیرید که Rebecca را که کنترل ذهنی می شود در اختیار دارید و همچنین چشم هایتان دارای لیزی بسیار قوی می باشد، می توانید با سرعت زیاد نیز بدوید.همانطور که قبلاً نیز معرفی شده بود نسخه Origins Collection شامل این نسخه از بازی می شود و در تاریخ ۱۹ ژانویه عرضه خواهد شد. با پیش خرید این عنوان می توانید به دو لباس Nurse ( پرستار )  برای Rebecca و Final Fight Cody برای Billy دسترسی داشته باشید .

نظر شما چیست ؟ آیا با نسخه های بازسازی شده عناوین قبلی Capcom موافق هستید ؟ یا دوست دارید یک عنوان جدید را عرضه کند ؟ نظرات زیبای خود را با ما به اشتراک بگذارید .

You Never Win

You Never Win

Some Men Just Wanna Watch The World Burns

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *