تریلری جدید ازPlants Vs Zombies منتشر شد

یکی از بازی های دوست داشتنی بازی شرکت EA یعنی Plants vs Zombies است که قرار است به زودی DLc برای این عنوان منتشر شود که شما می توانید در ادامه تریلر منتشر شده رو مشاهده کنید.

در روز گذشته شاهد انتشار آپدیت جدید و رایگان عنوان Plants Vs Zombies: Garden Warfare  با نام Legends of the Lawn بودیم که در این آپدیت یک مود جدید و چندین آیتم و شخصیت جدید به بازی اضافه می گردد.برای مشاهده اطلاعات بیشتر در رابطه با آپدیت Legends of the Lawn و مشاهده تریلری از آن به ادامه مطلب مراجعه کنید. در این آپدیت بیش از ۲۰۰ آیتم جدید برای شخصی سازی کارکتر ها وجود دارد هچنین شخصیت های Golf Star، Centurion، Paleontologist، Chomp Thing، Alien Flower، Jade Cactus و Sanitation Expert نیز به بازی اضافه می شوند. همچنین مود جدید موجود در این آپدیت Taco Bandits نام دارد که در آن بازیکنان گروه گیاهان باید بتوانند حداقل از سه تاکو Dave دیوانه محافظت کرده و در روبروی آن ها زامبی ها باید تاکو ها را به سفینه های فضایی خود ببرند.لازم به ذکر است که این بسته الحاقی در ۳۰ سپتامبر منتشر شده است.

شما می توانید این تریلر رو ادامه مشاهده کنید:

لینک دانلود تریلر با کیفیت HD 

لینک دانلود تریلر با کیفیت SD

Emad Emami

Emad Emami

عماد امامی هستم 16 سالمه........عاشق بازیم و بهترین بازی های زندگیم Mafia II و Gta :SA هستند...کلا شوخ طبعم و دیر ناراحت می شم ...با همه جور ادمی هم کنار میام.همین دیگه

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

یک پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *