تصاویر جدیدی از Sniper: Ghost Warrior 3 منتشر شد | تشخیص مرز بین تخیل و واقعیت سخت است

sddefault

به تازگی استدیوی سازنده Sniper: Ghost Warrior 3 یعنی CI Games اقدام به انتشار تصاویری زیبا و دیدنی از گرافیک فنی بازی نموده که می توانید جهت تماشای آن ها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

همانطور که در جریان هستید عنوان Sniper: Ghost Warrior 3 نسخه سوم از سری بازی های Sniper: Ghost Warrior میباشد . در این نسخه ما شاهد نوآوری های زیادی در بازی خواهیم بود و همچنین بازیباز در طول مراحل میتواند برای هر مرحله از استراتژی خود استفاده کند و مراحل را به اتمام برساند . این موضوع نشانگر وجود مپ های بزرگ در بازی است . استودیو CI Games در ساخت Sniper: Ghost Warrior 3 از موتور قدرتمند CRYENGINE استفاده کرده است که نوید یک گرافیک فنی بسیار خوب و راضی کننده را می دهد . حال این استدیو اقدام به انتشار تصاویری کرده که می توانیم آن ها را تماشا کنیم . تصاویر بازی اوج قدرت CRYENGINE را به نمایش می گذارند . تکسچر های بازی،نورپردازی ها و سایه زنی ها همگی در حد نسل هشتم هستند و تنوع در لوکیشن ها یا محل های بازی به زیبایی های گرافیکی بیش از پیش افزوده است.

تصاویر :

Sniper ghost warrior 3Sniper: Ghost Warrior 3 جدید ترین ساخته استودیو CI Games قرار است در سال ۲۰۱۶ برای کنسول های نسل هشتم و رایانه های شخصی منتشر شود.

محمد مهدی

محمد مهدی

نویسنده وبسایت آذران گیم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *