حراج بی نظیر Resident Evil و DMC در استیم

DmCDE_screens_04

ایا تا کنون شاهکار سبک هک اند اسلش کمپانی کپکام را تجربه نکرده اید؟بشتابید!با این تخفیفات ویژه شما تشویق خواهید شد که این عنوان را تجربه کنید.شما همچنین می توانید عنوان بی نظیر شیطان مقیم یا Resident Evil را نیز با تخفیفی قابل توجه تهیه کنید. در ادامه مطلب همراه ما باشید .لیست تخفیفات :
DMC : devil may cry 66% 10.19$
Resident Evil 6 75% 9.99$
۶٫۷۹$ ۶۶% Dead Rising 2
۵٫۹۹$ ۸۰% Remember me

همچنین شایان به ذکر است که Resident Evil Revelation با شصت و شش درصد تخفیف با قیمت فقط ۱۰.۱۹ دلار به فروش می رسد.بازی dmc: 3 special edition با قیمت ۵ دلار و نزدیک به ۸۰ درصد تخفیف به فروش می رسد.اما یک بازی مطرح دیگر نیز شامل تخفیفات شده و ان Lost Planet 3 است که به همه پیشنهاد میشود با قیمت فقط ۳ دلار و ۸۰ درصد تخفیف ان را تهیه کنند. تخفیفات بی نظیر اند . آن ها را از دست ندهید.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۳ پاسخ

 1. the man master می‌گه:

  سلام آقای سلامی. ببخشید یه چندتا سوال داشتم ازتون. ممنون میشم جواب بدیدیکی اینکه چرا من نمی تونم آواتار بذارم؟دوم اینکه من یه چیزایی شنیدم. شنیدم که قبلا همون مبین احمدی معروف اینجا بوده درسته؟ واقعا اینجا بوده؟ ولی آخه چطوری؟ ایشون که همیشه توی سایت های بزرگ و معروف فعالیت دارن؟ چطوری اینجا بودن؟ خوب حتما خیلی کمکتون کردن نه؟ ولی خوب چی شد رفتن؟سوم اینکه ما توی E3 منتظریم بترکونید ببینم چیکار می کنید.

  • Amirsp Amirsp می‌گه:

   سلام آقای سلامی. ببخشید یه چندتا سوال داشتم ازتون. ممنون میشم جواب بدیدrn

   بله ایشون دوست صمیمی بنده هستند و در سایت بنده به مدت طولانی بودند .
   به امید خدا ایشالا میترکونیم .
   پیام خصوصی تان را چک کنید .
   یا حق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *