خوش تیپ ، جذاب ، خشن | ۱۰ شخصیت برتر سری Tekken

jootix.ir--3193725070

Tekken یکی از اون فرانچایز‍‌هایی است که  تعداد زیادی بازی از این سری منتشر شده است . این سری که کار خود را در سال ۱۹۹۴ آغاز کرد و مورد تحسین دیگران قرار گرفت . سبک این بازی مبارزه تن به تن (فایتینگ) است که طبیعتا در این سبک ما شاهد تعداد زیادی شخصیت  برای مبارزه هستیم ، به خصوص این فرانچایز که بیش از ۱۴ بازی از آن منتشر شده است . در این مقاله قصد دارم که ۱۰ شخصیت برتر این فرانچایز رو معرفی کنم , البته باید ذکر کنم این شخصیت‌ها از روی چهره و لباس ، داستان و حرکات جذابشان انتخاب شده اند ، این به این معنی نیست که این ۱۰ شخصیت بهترین‌ها هستند و باید همین ۱۰ نفر را انتخاب کرد،  باید بگویم خیر، چون هر کس علاقه شخصی خودش را دارد. 

۱۰ – Eddy Gordo

این شخصیت که یک انعطاف پذیری و حرکات عجیبی دارد ، توانست ربته دهم را از آن خود کند . Eddy که  به احتمال زیاد از آفریقا است، یکی از بهترین شخصیت های این سری میباشد . طوری که اگر از ۱۰ نفر که همیشه این سری را به صورت Co-Op و گروهی (همون قابلیت انتخاب ۸ نفر) بازی میکنن ۸ نفر آنها Eddy را انتخاب میکنند . Eddy مدل موی جذابی دارد و همچنان با لباس‌های که میپوشد خیلی شیک و جذاب میشود .  داستان Eddy در مورد والدینش است، که به طور مرموزی به قتل رسید‌ه‌اند و قصد دارد تا قاتلین والدین خود را پیدا کند. در مورد حرکات این شخصیت باید بگویم که خیلی جذاب و زیبا هستند، طوری که خیلی از ما به حرکات این شخصیت حسودی میکنیم.

۹-Hwoarang

خوشتیپ و بی بند بار، ولی در عین حال خیلی خشن و خطرناک. Hwoarang که توسط Beak که یکی دیگر از شخصیت این سری است تعلیم داده شده است ، توانست در رتبه نهم قرار بگیرد .  این شخصیت یکی از خوشتیپ‌ترین شخصیت های این فرانچایز است، با شلوار جین و پیراهن تنگش و صد البته تیپ موهایش به دل هر کسی مینشیند . داستان این شخصیت در مورد رقابت با قهرمان Iron Fist یعنی Jin Kazama است . همچنان این شخصیت در این رقابت ها خیلی خوب توانسته است از راهکار های استادش استفاده کند . در مورد حرکات هم باید بگویم که این شخصیت از انعطاف پذیری و سرعت خوبی برخوردار است و همچنان این شخصیت یکی از مرگبار ترین لگد ها را در این فرانچایز دارا میباشد.

۸ – King

King شخصیت جالب این سری توانست مقام هشتم را کسب کند. در مورد تیپ و چهره این شخصیت باید بگویم که، این شخصیت بیشتر با لباس کشتی کج ظاهر میشود، چون او یکی از قهرمانان سابق این ورزش بوده است . داستان این شخصیت نیز مانند Hwoarang در مورد رقابت است .  King وقتی که خبردار میشود رقیبش، که در عین حال یکی از بهترین دوستانش است به رقابت Iron Fist رفته است  تصمیم میگیرد به این رقابت ملحق شود . در مورد حرکات هم باید بگویم که این شخصیت از سرعت بالایی برخوردار نیست ولی ضربات محلک و دردناکی دارد به خصوص یکی از حرکاتش که خیلی از ما در حین مسابقه از آن میترسیدیم . (King یک حرکت طولانی و پیچیده‌ای داشت، که با انجان آن حرک طرف مقابل را برای ۵ یا ۶ بار با حرکات مختلف به زمین میزد .)

۷ – Heihachi Mishima

پدری بدجنس ، آدمی شرور . این شخصیت با شروریتش توانست رتبه هفتم را کسب کند . Heihachi با وجود سن زیادش ، یکی از بدترین و سرسخترین شخصیت های  این فرانچایز است. در مورد تیپ و قیافه این شخصیت باید بگوییم که هر کسی که از دور بهش نگاهی بندازد، با طرز لباس پوشیدن و موهایش میفهمد که یک شخصیت خبیث است. داستان این شخصیت در مورد تنبیح کردن پسرش است که بخاطر یک اشتباه کوچک پسرش، اورا به کوه آتش‌فشان انداخت . ( همه باید خدا رو شکر کنیم که همچین پدری نداشتیم :دی ) در مورد حرکات هم باید بگویم، این شخصیت از سرعت بالایی برخوردار نیست  ولی ضربات خطرناک و محلکی دارد، به خصوص لگد هایی که میزند.

۶ – Nina Williams

یک قاتل حرفه ای که وقتی وارد Iron Fist شد برای اولین بار و با اولین اشتراک توانست با شکست دادن Heiihachi Mishima قهرمان این دوره شود . این قاتل حرفه توانست در رتبه ششم قرار بگیرد . تیپ و قیاقه این شخصیت مونث خیلی جذاب طراحی شده است ، طوری که لباس این شخصیت با وجود تنگ بودن لباس، کاملا راحت میتواند حرکت بکند . داستان این شخصیت هم مانند خیلی های دیگر در مورد دشمنی و رقابت او با خواهرش یعنی Anna میباشد که میخواهد در این رقابت با اون مبارزه کند و اورا شکست دهد . در مورد حرکات باید عرض کنم که این شخصیت دارای سرعت بالایی میباشد ، در کنار سرعت بالای این شخصیت از ضربات خوبی هم برخوردار است، به خصوص ضربات مشت و ترکیبیش.

۵ – Paul Phoenix

قهرمان مشت جهان توانست با ضربات مشتش صاحب رتبه ششم شود . این شخصیت یکی از اون اشخاصی است که نه میشود به راحتی شکتش داد . تیپ و قیاقه او خیلی جذاب و زیبا طراحی شده است، به خصوص مدل و لباس هایش که همیشه با موتورسیکلتش همخوانی دارد . داستان این شخصیت در مورد این است که او میخواهد قوی‌ ترین آدم کل کهکشان باشد ، طوری که برای ثابت کردن این حرف همیشه با خرسی که در این سری حضور داشت یعنی Kuma مبارزه میکرد . در مورد حرکات هم باید بگویم که سبک این شخصیت کمی از حرکات جودو و حرکات من دروآوردی است و لازم به ذکر است این شخصیت سرعت بالایی ندارد ولی مشت های مرگباری دارد طوری که یکی از حرکات این شخصیت طوری طراحی شده است که با یک مشت طرف را K.O میکند.

۴ – Marshall Law

Marshall Law یا که خیلی از از ما گیمرها  او را بنام بروسلی میشناسیم توانست رتبه چهارم را از آن خود کند . تیپ و قیافه این شخصیت دقیقا همانند بروسلی طراحی شده است، به خصوص با اون لباس زردش که خود بروسلی در فیلم Game of Death این لباس را به تن کرده بود . داستان این شخصیت در مورد این است که  ” مارشال ”  یک رستوران دارد که خیلی فروش خوبی ندارد و همیشه تاوان میکند چون کوچیک است ، او میخواهد در رقابت Iron Fist اول شود تا با پولش هم یک باشگاه جودو و هم یک رستوران خوب باز کند . در مورد حرکات که باید بگویم، بیشتر حرکات از روی بروسلی شبیه سازی شده است ،خیلی از حرکات به طور مثال : پشتک زدن یا مشت های سریع و پرقدرت .

۳ – Yoshimetsu

تنها شخصیت این سری که دارای اسلحه بود ، با اسلحه اش توانست در رتبه سوم جا خشک کند 🙂 . این شخصیت به عنوان یک شخصیت منفی وارد بازی شد ، ولی خیلی ها از این شخصیت خوششان آمد و اینگونه شد که در دیگر نسخه های این سری این شخصیت راه پیدا کرد . در مورد تیپ و چهره این شخصیت باید بگویم که این شخصیت دارای ذره‌ای محکم است که در مقابل حملات از او محافظت میکند . داستان این شخصیت در مورد این است که او میخواست همانند یک آدم در جامعه باشد ولی چهره او ترسناک بود و به همین خاطر این شخصیت به یک شخصیت منفی تبدیل شد . در مورد حرکات این شخصیت باید عرض کنم که این شخصیت دارای حرکات محلک و سریعی است و همیشه از شمشیرش به نحو احسنت استفاده میکند و حرکات جالبی خلق میکند.

۲ – Kazuya Mishima

پسری بد و آدم شرور همانند پدرش ،  این شخصیت توانست در رتبه اول قرار بگیرد . این شخصیت که در اولین نسخه از این سری حضور داشت ، توانست در دل بازیبازان جایی دست و پا کند . تیپ و چهره این شخصیت خیلی زیبا و جذاب طراحی شده است ، به خصوص کت و شلوارهای زیبایش و صد البته مدل مو که خیلی خوب طراحی شده است . داستان این شخصیت در مورد انتقام از پدرش است که چرا به خاطر یک اشتباه کوچک اورا در دل آتش‌فشان انداخت ولی بعد از انتقام او خیلی بدجنس تر از همیشه شد . در مورد حرکات شخصیت هم باید بگویم که این شخصیت در کنار قدرت، از سرعت خوبی نیز برخوردار است. البته ضربات مشت این شخصیت خیلی مرگبار است.

قبل از معرفی شخصیت شماره ۱ به چنتا از کاندیدای این مقاله نگاهی میندازیم :

Lei Wulong

Bryan Fury

Lili

Alex

Asuaka Kazama

Jun Kazama

.

.

.

۱ – Jin Kazama

قهرمان همیشه‌گی Iron Fist توانست در این مقاله نیز قهرمان شود . این شخصیت که نوه Heihachi و پسر Kazuya است، توانست رتبه اول را از آن خود کند. تیپ و چهره این شخصیت خیلی زیبا و جذاب طراحی شده است، به خصوص لباس ها و خالکوبی‌اش . داستان این شخصیت در مورد این است که میخواهد انتقام خود را از پدربزرگ خود یعنی Heihachi بخاطر کشتن مادرش بگیرد ولی بعد از کشتن Heihachi او از Jin به Devil Jin یا جین شیطانی تبدیل شد و تنها دلیلش هم همین حس انتقام و کینه بود . در مورد حرکات هم باید بگویم که این حرکات را از مادرش یعنی Jun Kazama و پدرش Kazuya Mishima آموخته است و حالا او به مبارز همه تن حریف و شکست ناپذیر تبدیل شده است.

خب به پایان این مقاله رسیدیم ، امیدوارم که از خواندن مقاله لذت برده باشید و همچنان برایمان در بخش نظرات بگویید که کدام شخصیت، شخصیت مورد علاقه شما است.

تا مقاله دیگر شما را به خدا میسپارم.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *