دلیل جدایی کوجیما مشخص شد

چندی پیش بود که شایعه ای مبنی بر جدایی کوجیما از کونامی منتشر شد که پس از چند روز این خبر توسط کوجیما تایید شد و با این اتفاق دیگر ساخت mgs به پایان رسیده یا شاید فرد دیگری این بازی را کارگردانی کند.حال پس از گذشتن چندیدن هفته دلیل جدایی کوجیما و همکارانش از کونامی مشخص شد.

یکی از همکاران آقای هیدئو کوجیما به شایعات پایان داد و صحبت هایی مبنی بر دلیل جدایی کوجیما نمود.خانم Rika Muranaka یکی از هماهنگ کننده موسیقی و صدا در سری بازی می باشد.وی گفته:

علت نگرانی شرکت کونامی از کوجیما مدت زمانی که بر روی بازی کار میکنند و تاخیر های پشت سر همی که کوجیما برای بازی اش می انداخت می باشد.

وی ادامه داد:

کوجیما برای دادن یک بازی بی نقص این تاخیر ها را برای بازی انداخته است و اینکه انجین کونامی یعنی fox engine هنوز کامل نبوده و با مشکلاتی روبه رو می باشد به همین دلیل باید وقت زیادی را برای بازی می گذاشت

muranaka اضافه کرد:

کوجیما به بنده ۲۰ آهنگ برای تنظیم در نسخه پنجم بازی داد ولی هیچ کدام از آن ها در نسخه نهایی استفاده نشد.

طبق گفته ها می توان نتیجه گرفت کونامی در وضعیت مالی بد نمی خواست ضرر هنگفتی به شرکتش وارد شود و از آن طرف کوجیما نمی خواست بازی بد به عرضه در آورد تا سری mgs با خاطره ای بد از دنیای گیم خداحافظی نکند به همین دلیل بین دو شرکت اختلافی بزرگ افتاد.

البته آقای کوجیما هنوز این خبر را تایید  نکرده ولی با ارتباطی که کوجیما با همکارانش داشت احتمال درست بودن خبر بسیار زیاد می باشد.

نظر شما چیست؟

مرتضی موسوی

مرتضی موسوی

سلام. مرتضی موسوی هستم. یکی از اعضای آذران گیم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

یک پاسخ

  1. sepehr sepehr می‌گه:

    نمیدونم حقو به کی بدم ولی مدیران کونامی هم حق دارن نگران اوضاع کمپانیشون باشن!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *