دونفر از سازندگان بازی The Order : 1886 به پروژه آنچارتد ۴ ملحق شدند | انقلاب گیمینگ ؟

uncharted_4_a_thiefs_end-wallpaper-960x540

دقایقی پیش ناتی داگ به طور رسمی اعلام کرد که دونفر از سازندگان عنوان The Order:1886 به پروژه آنچارتد۴پیوستند این دونفر که مسول کار برروی بخش گرافیکی The Order:1886 بودند توانستند گرافیک خیر کننده ایی را در بازی The Order:1886  به نمایش بگذارند. برای کسب اطلاعات بیشتر با آذران گیم بمانید.

این دونفر کسی نیستند جز Huan Tran و Davod Budlong که هر جفدشان در پروژه The Order:1886 بخش گرافیکی(نور پردازی، مدل و طراحی شخصیت و کاراکترها،عمق بازی) را به خوبی هدایت کرده بودند. مثل اینکه ناتی داگ می خواهد این بازی را طوری بهینه سازی بکند که تا به حال برروی صعنت گیمینگ مشاهده نشده است. اگر ناتی داگ بتواند از تمامی قدرت سخت افزاری پلی استیشن ۴ استفاده کند به راحتی شاهد حضور بهترین بازی نسل هشتم خواهیم بود. فقط زمان جوابگو این سوال می باشد که آیا آنچارتد ۴ یک انقلاب گیمینگدر نسل هشتم به راه می اندازد یا خیر؟

بخش گرافیک آنچارتد ۴ طبق آنچه که در تریلرهایی که تا به حال منتشر شده است مشاهده کردیم واقعا قابل تحسین می باشد. ناتی داگ درحال جمع آوری استعدادهای بازی سازی می باشد که این دونفر نیز جزو آنها هستند.

بد نیست بدانید که این بازی قرار است در تاریخ ۱۸ مارچ ۲۰۱۶ (میلادی) ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ (شمسی) برای پلتفرم پلی استیشن ۴ منتشر شود.

نظر شما چیست؟

محمد سجاد پناهی

محمد سجاد پناهی

مهم ترین و بهترین جایی که یک انسان می تواند حضور داشته باشه 1.درقلب کسی 2.درفکر کسی 3.دردعای کسی ......

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *