سازندگان MAFIA III : عنوان MAFIA III بخش MULTIPLAYER ندارد

در گیمز کام بودیم که سازنده این فرانچایز پر طرفدار،( شرکت HANGER 13) به طور رسمی اعلام کرد که در این بازی خبری از بخش چند نفره آنلاین نخواهد بود و تمرکزمان را برروی بخش تک نفره و گیم پلی معطوف کرده ایم با  آذران گیم همراه باشید تا این خبر را بررسی کنیم.
مافیا ۳ و کلا همه ی سری مافیا بسیار جذاب می باشد ولی این جذابیت در کنار بخش چند نفره کامل خواهد شد ،در گفت و گویی که سایت IGN در گیمزکام با Haden Blackman مدیر (hanger 13)داشت. ایشان درباره ی بخش چند نفره پاسخ دادند:download (2)
ما به گیم پلی و بخش تک نفره توجه بیشتری نسبت به چند نفره داریم و هدف اصلی ما این هست که روی گیم پلی و بخش تک نفره کار بکنیم ما بیشتر از همه بر شخصیت سازی کاراکتر بازی lincoln  تمرکز کرده ایم و میخواهیم بهترین کاراکتر بازی ها را به شما معرفی کنیم ما بخش چند نفره را برای شما نمی سازیم چون که میخواهیم شما با کاراکتر lincoln خو پیدا کنید و آن را به عنوان یک کاراکتر واقعی بدانید.ما  روی گیم پلی بسیار کار کرده ایم سیستم کاور گیری ، رانندگی ،تیراندازی را به گونه ایی ساخته ایم که شما هیچ وقت چنین چیزی را امتحان نکرده بودید.
بالاخره انتظارات به سر رسید و این عنوان در گیمز کام امسال معرفی شد و خبر ساخت آن هم تایید شده است ، این بازی در سال ۲۰۱۶ و برای پلتفرم های XBOX ONE,PS4,PC منتشر خواهد شد.

محمد سجاد پناهی

محمد سجاد پناهی

مهم ترین و بهترین جایی که یک انسان می تواند حضور داشته باشه 1.درقلب کسی 2.درفکر کسی 3.دردعای کسی ......

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *