سربازان پارس | پیش نمایش بازی ارتش های فرازمینی

مقدمه

بازی ارتش های فرازمینی یک بازی اول شخص می باشد که توسط استدیوی Raspina طراحی شده است.ارتش های فرازمینی یک بازی با گرافیک بالاست و شاید اولین چیزی که به چشم شما بیاید گرافیک خوبش باشد که با موتور گرافیکیUnreal Engine 3 ساخته شده است . این بازی هنوز منتشر نشده ولی هرموقع منتشرشد ، من از شما خواهش می کنم این بازی را خریداری کنید و آن را دانلود نکنید. ( یا نسخه های کپی رانخرید )

گرافیک

lsiv_e.t-armies-gameplay-sreenshot-02.jpg

به زمین دقت کنید تا انعکاس نور را بیبینید که واقعا زیباست

در بخش گرافیک بازی خیلی خوب ظاهر شده (همانطور که در بالا مشاهده میکنید) وپتانسیل های زیادی در این بخش دارد .یکی از نکات قابل توجه این است که این بازی با موتورگرافیکی Unreal Engine 3 ساخته شده در حالی که بازی Batman Arkham Knight هم با همین موتور گرافیکی ساخته شده ( اینکه موتور گرافیکیشان یکی است دلیل بر این نیست که گرافیکشان نیز یکی باشد ) یکی دیگر از نکات قابل توجه این بازی فضای متفاوت این بازی است که بسیار زیباست و با داستان این بازی تطابق دارد و آدم از دیدن تصاویر این بازی واقعا لذت میبرد . می شود گفت ارتش های فرازمینی بهترین گرافیک را در بین بازی های ایرانی دارد . شما میتوانید با دانلود گیم پلی این بازی به گرافیک خوب این بازی پی ببرید.

دانلود تریلر گیم پلی بازی

گیم پلی
34vp_e.t-armies-gameplay-sreenshot-05{azarangame}.jpg

این بازی هنوز منتشر نشده ولی با توجه به گیم پلی ها و تصاویر می توان گفت که این بازی گیم پلی هیجان انگیزی دارد و شاید یکی از نکات مثبت دیگر این بازی گیم پلی اش باشد و آدم را به بازی بیشتر تشویق می کند . گیم پلی این بازی دقیقا همان چیزی است که شما می خواهید؛یک بازی Fps استاندارد که دست کمی از عناوین خارجی ندارد .باید این را گفت که ارتش های فرازمینی می تواند سکوی پرتاب صنعت بازیسازی ایران به آسمان گیم باشد. اما تا چه قدر ارتش های فرازمینی می تواند صنعت بازیسازی ایران را به ارتفاع برساند؟ برای پاسخ به این سوال باید صبر کرد.

موسیقی و صداگذاری

یکی از چیز هایی که تاثیر خیلی زیادی در هیجان بازی ها دارد موسیقی متن بازی است که خود بازیسازان تعریف زیادی از موسیقی اش کرده اند.یک موسیقی که شما را به نبرد بیشتر با دشمن تشویق می کند و شمارا به بیشتر بازی کردن تحریک می کند . موسیقی بازی با گیم پلی در آمیخته شده و با گیم پلی تطابق دارد . نوبتی هم که باشد نوبت به صداگذاری این بازی رسید،خیالتان راحت راسپینا در صداگذاری هم سنگ تمام گذاشته است.محمد حاتمی، فریدون محرابی، نسرین صالح و سیاووش چراغی پور،از تیم دوبلاژ این بازی هستند یک تیم دوبلاژ پرسابقه برای یک بازی خوب را تشکیل داده اند .

h4vq_wallpaper022.jpg

داستان

“ارتشهای فرازمینی” بازی تیراندازی اول شخصی است که در آینده‌ای دور اتفاق می‌افتد و روایتگر جنگهای بشریت بر سر بزرگترین دغدغه‌ی انسان های آن زمان یعنی “انرژی” خواهد بود .

آن هنگام که زمین ویران شده از جنگ , به ناچار به فراموشی سپرده می‌شود تا سیطره‌ی حیات به مرزهایی فراتر گسترش یافته و منابع انرژی جدید تقدیری دیگر را رقم زند. اما سرنوشت طردشدگان فرار از نابودی شد. آنها که از ترک زمین بازماندند و زمینیان طردشان کردند، اتحادی تشکیل داده و بقای خود را در تصاحب انرژی قدرتها جستجو می‌کنند. رویای انتقامشان مانع از کهنگی نفرت جنگ می‌شود.

( این داستان بازی بود که در خود سایت اصلی بازی ارتش های فرازمینی نوشته شده بود ) ارتش های فرازمینی یک بازی اول شخص شوتر است و نباید بیشتر از این از داستان بازی های اول شخص شوتر انتظار داشت،به عنوان مثال بازی call of duty advanced warfare یک داستان کاملا کلیشه ای داشت ولی به خاطر گیم پلی جذابش توانست فروش فوق العاده ای را به رقم بزند.

کلام آخر

خودتان قضاوت کنید . بی شک این پیشرفت صنعت بازیسازی در ایران را به خوبی حس می کنید .  ارتش های فرازمینی می تواند نقطه اوج صنعت گیم ایران باشد. تنها این ارتش های فرازمینی نیست که در رساندن بازیسازی در ایران به اوج نقش دارد و بازی های دیگری نظیر سیاوش و شبگرد هم خوش درخشیده اند. اکثر ما نبود بودجه برای بازیسازان را عامل این دیر پیشرفت کردن می دانیم.اما ما می توانیم با حمایت های خود از آثار ایرانی به سازندگان روحیه ببخشیم تا آنها با غیرت خود یک بازی ایرانی اصیل استاندارد توسعه دهند. آدرس سایت ارتش های فرازمینی : etarmies.com

ix8e_e.t-armies-7.jpg

امیدوارم از این مقاله لذت برده باشید.

من که برای بازی کردن این بازی لحظه شماری می کنم،شما چطور؟ 🙂

 

 

سپهر دبیری

سپهر دبیری

با من در ارتباط باشید: Sepehr8019@gmail.com

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۴ پاسخ

  1. علی می‌گه:

    ممنون لذت بردم .

  2. علیرضا می‌گه:

    ممنون بابت مقاله بازم مقاله بزارید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *