سرعت دانلود کنسول Xbox One کاهش یافته است

hd_xbox-live

همانطور که می دانید یکی از اهداف اصلی Xbox Live خرید و دانلود بازی ها می باشد . حال کاربران گزارشاتی مبنی بر کم شدن سرعت دانلود به مایکروسافت داده اند . در ادامه مطلب با توضیحات تکمیلی خبر همراه ما باشید .مایکروسافت به صورت رسمی اعلام کرده است که طرفداران کمکی در راه بهبود سرویس Xbox Live  به آن ها بکنند و تصاویری از این مشکلات را به مایکروسافت بدهند . همچنین مایکروسافت طی بیانیه جدیدی گفته است:

با سلام.ما در حال بررسی برای حل این مشکل هستیم و از شما می خواهیم به ما کمک  کنید . اول از تمامی روش های Troubleshoot استفاده نمایید و به ما گزارشاتی بدهید . سپس به قسمت setting بروید و به قسمت Network وارد شوید و در قسمت Advanced بروید و در آن قسمت برای ما عکسی بفرستید تا ما مشکل را رفع کنیم . همچنین مشاهده کنید region انتخاب شده با محل زندگی یکی باشد.

به نظر بنده این مشکل خیلی به ما ایرانیان لطمه نخواهد زد و مشکلی برای ما نخواهد داشت اما برای کسانی که اینترنت های پر سرعتی دارند و بیشتر خرید را با سیستم Xbox Live انجام می دهند مشکل بزرگی می باشد . البته مایکروسافت گفته است که به زودی این مشکل را برطرف می کند , به طوری که هیچ لطمه ای به استفاده شما از XLive وارد نشود .

مرتضی موسوی

مرتضی موسوی

سلام. مرتضی موسوی هستم. یکی از اعضای آذران گیم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *