سرورهای بازی آنلاین Metal Gear Solid : The Phantom Pain دوباره به حالت عادی برگشتد | به غیر از کنسول پلی استیشن ۴

Metal-Gear-Solid-V-feature-672x372

همان طور که در جریان هستید عنوان Metal Gear Solid : The Phantom Pain پس از عرضه با مشکل اتصال به سرور کونامی مواجه شده است که انتقال دیتا  و سیو گیم و همینطور استفاده از بخش Microtransactions را غیر ممکن می کرد ولی دقایقی پیش کونامی اعلام وضعیت کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با آذران گیم بمانید.

کونامی سریعا دست به کار شد و شروع به تعمیر سرورهای اتصال به کونامی کرد ولی دقایقی پیش سایت رسمی کونامی یک بروزرسانی عجیبی را در سایت خود قرار داد که نشان می دهد سرورهای انتقال فایل های سیو گیم و دیتا به طور کامل و سالم برروی پلتفرم های XBOX ONE,PS3,XBOX 360,PC اجرا می شود و سرورهای انتقال فقط با پلی استیشن ۴ کمی مشکل دارد که به زودی حل می شود. سایت کونامی در مشخصات سرور ها جلوی اسم این پلتفرم ها گزینه نرمال را ذکر کرده است و جلوی اسم پلی استیشن ۴ اعلام کرده است در حالت قطع، تعمیر و بررسی ایراد را ذکر کرده است و سایر پلتفرم ها در حالت نرمال هستد.

Metal Gear Solid The Phantom Pain

به گفته  کونامی سرورهای اتصال به کونامی پلی استیشن ۴ در حال تعمیر می باشد و شما بزودی می توانید از تجربه ی آنلاین عنوان Metal Gear Solid  The Phantom Pain نهایت لذت را ببرید.

بازی Metal Gear Solid  The Phantom Pain هم اکنون برای پلتفرم های PS3,PS4,XBOX ONE,XBOX 360,PC در دسترس می باشد. نظر شما چیست؟

محمد سجاد پناهی

محمد سجاد پناهی

مهم ترین و بهترین جایی که یک انسان می تواند حضور داشته باشه 1.درقلب کسی 2.درفکر کسی 3.دردعای کسی ......

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *