سیستم تخریب پذیری CrackDown 3 تنها در بخش چند نفره بازی خواهد بود

crackdown_3_gamescom_2015-1-1152x648
سیستم تخریب پذیری تحسین برانگیز و قابل توجه CrackDown  ۳  تنها به بخش مالتی پلیر محدود خواهد شد،ولی بعضی از آن ها را میتوان داخل بخش تکنفره بازی نیز مشاهده کرد.

این بازی کمتر از یک هفته پیش در کنفرانس مایکروسافت در گیمزکام ۲۰۱۵ به نمایش در آمد.البته نمایش دمو بازی بسیار کوتاه بود ولی در پشت در های بسته اجرا شد و به ما یک نگاه بهتر نسبت به سیستم تخریب پذیری بازی داد.

این بازی از سرور های مایکروسافت برای قدرت دادن به تکنولوژی تخریب پذیری استفاده خواهد کرد و برای این کار شما طبیعتا به یک ارتباط آنلاین نیاز دارید.این ایده بسیار خوبیست که Reagent  بازیکن ها را مجبور به آنلاین بازی کردن نکرده  و این تکنولوژی عالی را با بخش آنلاین ترکیب کرده است.

صحبت های دیوید جونز با IGN :

بله،سیستم تخریب پذیری در انحصار بخش چند نفره بازی است و شما باید برای مولتی پلیر بازی آنلاین شوید،آن موقع ما به سیستم ابری متصل خواهیم شد و این تجربه را بسیار گسترده تر میکنیم.

در ادامه Jones چیزی را که همه باور داشتند تایید کرد که بخش تک نفره تا این حد از  تخریب پذیری پشتیبانی  نخواهد کرد. یک دلیل این موضوع گیمپلی خود Crackdown است که بر پایه Collectibleها و ساختمان هاست و اگر تخریب پذیری گسترده تر وارد گیم پلی شود و تمامی اشیاء قابل تخریب باشند ،برخی از فعالیت ها در بازی از بین خواهد رفت.

در نتیجه  بخش تک نفره Crackdown 3 به صورت آفلاین نیز قابل بازی خواهد بود و بخشی از حالت های تخریب پذیری حفظ خواهد کرد،فقط  در حد بخش چند نفره نخواهد بود.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *