شایعه: GTA V برای PC تاخیر می خورد!

1410524353-3_jpg_1400x0_q85

به جرات می توان گفت که عنوان GTA V یکی از موفق ترین بازی های راکستار و صد البته ، جهان می باشد! چراکه پس از رزومه ی موفقی که داشت و بعد از عرضه موفق بر روی کنسول های نسل هفتم و همینطور نسل هشتم بار دیگر نام GTA و راکستار را بر سر زبان ها انداخت! اگر دنبال کننده ی اخبار بوده باشید ، می دانید که عنوان GTA V قرار است تا کمتر از یک ماه دیگر بر روی پورت PC هم منتشر گردد. اما اخبار جدید حاکی از آن است که امکان به تاخیر افتادن بازی بسیار بالاست. با اطلاعات بیشتر در ادامه با آذران گیم همراه شوید.

اگر به یاد داشته باشید راکستار اعلام کرد که بازی GTA V قرار است در تاریخ ۲۷ ژانویه ۲۰۱۵ برای پلتفرم PC منتشر شود و حتی دیدیم که سیستم موردنیاز بازی هم منتشر گردید اما حالا اخباری از سوی صفحه ی استیم بازی منتشر شده است که طی آن اعلام شده که ممکن است عنوان GTA V بر روی PC با تاخیر مواجه شود!

اگر خودتان شخصا به صفحه ی استیم بازی GTA V مراجعه کنید ، خواهید دید که در آنجا برای زمان انتشار بازی ، اطلاعیه ی زیر قرار داده شده است!

با توجه به کلمه ی Early 2015 می توان دریافت که تاریخ انتشار بازی ۲۷ ژانویه نمی باشد و به جای اعلام شده که ” اویل سال ۲۰۱۵″ منتشر خواهد شد!

باید دید که راکستار منی خواهد چه کار کند؟ آیا بازی با تاخیر مواجه خواهد شد؟!

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

یک پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *