شخصیت شناسی | بیوگرافی Edward Kenway در سری بازی های AC

ممنونم از بازدید شما عزیزان از این مقاله .  سعی شده تا در این مقاله اطلاعات پایه‌ای درمورد شخصیت اصلی بازی چهارم Assassin’s creed یعنی ادوارد کنوی داده شود. امیدوارم مفید باشد.

edward kenway

نام:Edward James Kenway

شغل:کار در کشتی تجارتی مسلح اساسین، دزد دریایی

تولد و مرگ:۱۶۹۳-۱۷۳۵ میلادی ( ۴۲ ساله )

اصلیت:بریتانیایی-ولز

ادوارد جیمز کنوی، یک کارمند کشتی تجاری مسلح و متولد ولز بریتانیا بود.او بعدها به یک دزد دریایی تبدیل شد؛ او سپس عضوی از انجمن برادری اساسین ها شد.رویداد های زندگی وی در بازی Assassin’s creed IV:Black Flag پرداخته شده است.

او در ۱۰ مارچ سال ۱۶۹۳ در یک خانواده فقیر کشاورز به دنیا آمد.ادوارد پدر هیثم کنوی و پدر بزرگ کانر کنوی و همچنین جد ویلیام مایلز و دزموند مایلز است.

برای سال‌ها من این طرف و آن طرف میرفتم و آن چیزهایی که در خیالاتم دیده بودم بر میداشتم، بدون اینکه ذره ای به کسانی که صدمه میزدم اهمیتی بدهم.حالا من اینجا هستم… با مقام و شهرت، حس نمیکنم که عاقل تر از وقتی هستم که خانه را ترک کردم؛و وقتی بر میگردم و به گذشته نگاه میکنم، به دوره ای گذراندم…. اینجا هیچ زن یا مردی نیست که من دوستش داشته باشم و هنوز در کنار من باشد.

ادوارد کنوی قبل از پیوستن به انجمن برادری اساسین ها

ادوارد برای شغل اولش به عنوان یک کارمند در یک کشتی تجاری، استخدام شد. او به همراه آن کشتی تجاری به سمت دریای کارائیب، جایی که پر از فرصت برای مشهور شدن و پولدار شدن بود. همه چیز خوب پیش میرفت که ادوارد اخراج شد. او از آن پس به عنوان یک دزد دریایی شناخته میشد. کشتی ادوارد در یک طوفان گیر افتاد و به دست یک کشتی مسلح، که ادوارد و دیگر دزدان دریایی قصد دزدی از آن کشتی را داشتند، محاصره شدند. طوفان باعث غرق شدن کشتی مدافع میشود؛ اما یک فرد مرموز که لباسی کلاهدار پوشیده بود به عرشه کشتی آن‌ها میپرد و فرمانده کشتی را میکشد. در همان لحظه او به سمت ادوارد می آید؛ اما بشکه باروتی که روی کشتی بود منفجر میشود، کشتی غرق میشود و ادوارد به آب می افتد.

من غذایی میخوام که بیمارم نکنه. من دیوار‌هایی میخوام که باد را عقب نگه دارند. من یک زندگی مناسب و معقول میخوام.

ادوارد کنوی

ادوارد خود را به ساحل میرساند و با دانکن والپول، Dunkan Walpole، اساسینی که در لحظات آخر کاپیتان کشتی را کشته بود، مواجه میشود. دانکن به او گلوله‌ای شلیک میکند و ادوارد دنبال او می افتد و در آخر او را میکشد. او جنازه دانکن را غارت میکند و با یک نامه از طرف شهردار هاوانا، مواجه میشود. او متوجه میشود که اساسین قرار بوده شیی را به شهردار بدهد. ادوارد بدون توجه به عواقب این کار، لباس دانکن را میپوشد و خود را به جای دانکن جا میزند. این آغاز ماجراجویی ما در دریاهای کارائیب با ادوارد کنوی بود. پس از اتفاقاتی که بین او و تمپلارها می افتد او زندانی میشود و با کمک فرد قوی هیکل و سیاه‌پوستی، به نام Adewali از کشتی تمپلار ها فرار میکند. دزدان دریایی را آزاد میکند و یک کشتی را تصاحب میکند و با آن کشتی فرار میکند. از آن پس او به عنوان رئیس کشتی زاغچه، The Jackdaw، میشود و دوران دزد دریای بودنش را سپری میکند. این بین او با راز و رمز اساسین ها و تمپلارها و نبرد دیرینه آن‌ها آشنا میشود. از ادامه دادن داستان خودداری میکنم. چون این یک مقاله شخصیت شناسی است و نه داستان بازی.

 

ادوارد در آخر کارش، قطعه ای از سیب عدن را که شبیه به جمجمه ای کریستالی است را از تمپلارها باز پس میگیرد و به Ah tabai که منتور اساسین های آمریکا در آن زمان بود میدهد. سپس به همراه دخترش جنیفر، که از همسر اول او یعنی کارولین اسکات بود، به سمت لندن حرکت میکند. او در مدتی که در لندن بود، با دختر یک زمیندار ثروت‌مند ازدواج کرد و حاصل این ازدواج، هیثم کنوی، Haytham Kenway، است.

latest

ادوارد بعد از برگشتن به لندن، عزم خود را جزم کرد و به دور دنیا سفر کرد تا مناطقی که در آن ها معابد تمدن اولیه، تمدنی که قبل از انسان ها آمده بودند و بسیار پیشرفته بودند، کشف کند. او معبد جونو را دوباره کشف کرد. سفری هم به الموت ایران داشت، که در واقعیت زادگاه اساسیون بوده است، و معابد آنجا را کشف کرد. ادوارد باقی عمرش را صرف نوشتن تجربیاتش کرد.

شرح مرگ ادوارد کنوی از این قرار است؛ خانواده کنوی دوستی صمیمی به نام بیرچ، Birch، داشتند. تا حدی که میخواست با جنیفر ازدواج کند. اما بعدا کشف شد که او یک تمپلار است. درگیری لفظی بین دو مرد رخ میدهد و بیرچ با عصبانیت از دفتر ادوارد بیرون رفت. اما او آنچه میخواست بدست آورده بود. هیثم جوان اشتباها جای دفتر ادوارد را که در آن حاصل همه تجربیاتش بود را به بیرچ نشان داده بود.

در سوم دسامبر سال ۱۷۳۵، منزل ادوارد توسط راهزنانی غارت شد و جنیفر را ربودند و چند نفر از کارگران را کشتند. بعد از آنکه مطمئن شد که همسر و پسرش در امان هستند، ادوارد به اتاق بازی رفت و در آنجا با دو تن از مهاجمان مواجه شد. نبرد سختی در گرفت و سرانجام یکی از مهاجمان توانست سینه ادوارد را سوراخ کند و او را بکشد.

edward kenway

ادوارد میتوانست از دو عدد شمشیر، دو هیدن بلید، خنجر، تیر و کمان و تقریبا تمام اسلحه های سرد و گرم استفاده کند. او همچنین توانایی بالا رفتن از سطوح و انجام حرکات پارکور را داشت. او همچنین توانایی اداره کشتی خود را به نحو احسن داشت. در بعضی منابع میگویند که لباس ادوارد به دست آکیلیز، Achilles، رسیده و بعدها توسط نوه ادوارد، کانر کنوی استفاده شده است.

connor kenway

ترجمه نام کنوی اگر در گوگل ترنزلیت زده شود، معنی راه حق را میدهد. اما این یک کلمه انگلیسی قدیمی است که به معنی مشتاق برای جنگ یا در منابعی دیگر جنگجوی سلطنتی میدهد.

امیدوارم از مقاله لذت برده باشید.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۲ پاسخ

  1. مرتضی موسوی مرتضی موسوی می‌گه:

    امیدوارم یوبی که من فنشم با سیندیکیت برگرده 🙁

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *