شخصیت عَرَب بازی Tekken 7 اینبار در روزنامه ی بحرین

Untitled-2

طی روزهای اخیر کاتسوهیرو هارادا، تهیه‌کننده بازی Tekken 7 از شخصیت عَرَب این بازی با نام شاهین رونمایی کرد. این خبر که مطمئنا برای عَرَب‌ها مهم است، وارد روزنامه‌ی اَل اَیام بحرین شده و توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. با آذران گیم همراه باشید.

همان‌طور که در تصویر پایین مشاهده می‌کنید، تصویر هاردا و شاهین در کنار یکدیگر قرار گرفته و توضیحاتی در رابطه با این معرفی داده شده است. در این توضیحات گفته شده:

کاتسوهیرو هارادا، خالق سری Tekken از طریق رسانه‌های دیجیتالی از شخصیت جدید Tekken  رونمایی کرده است. نام این شخصیت شاهین و از کشور عربستان سعودی است. تولید‌کنندگان این شخصیت را در هفتمین قسمت این سری که تا امروز فروش میلیونی را تجربه کرده،  قوی و عضله‌ای ساخته‌اند.

هارادا این ایده را شش سال پیش در ذهن خود داشته، اما وی و تیمش با کشورهای عربی و ظاهر این افراد آشنایی نداشته‌اند و در سفری که به این مناطق داشته‌اند، توانستند اطلاعات زیادی را در این رابطه به‌دست آوردند. در تاریخ ۸ آگوست ۲۰۱۴، وی تصاویری را از طراحی اولیه‌ی شاهین در فیس‌بوک منتشر و از طرفداران خواست در رابطه با طراحی آن نظر بدند. اکثر نظرات مثبت بودند، به همین دلیل وی آستین‌های خود را بالا زد و به‌طور جدی طراحی شاهین را آغاز کرد.

مشخصا مردم کشورهای عربی نسبت به این مسئله هیجان‌زده هستند. اما نظر شما در رابطه با داستان این کاراکتر عَرَب چیست؟

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *