شماره ششم مجله گیمرسان منتشر شد | رایگان دانلود کنید…

OROGINAL-COVER
وبسایت آذران گیم به عنوان حامی مجله گیمرسان تصمیم بر این گرفته است تا نسخه ششم از این مجله محبوب را در این مطلب برای دانلود قرار دهد .

امیرحسین صفری ، مدیر مسئول، سردبیر

به نام خداوند رحمان، سلام خدمت همه ی طرفداران و همراهان مجله گیمرسان. خدا را شاکریم که این لطف را بر ما عطا نمود تا بتوانیم بار دیگر با نیرویی بیشتر، و محتوای پربار تر خدمت شما عزیزان برسیم. امیدواریم تلاشها و فشارهای طاقت فرسا و شبانه روزی بنده و نیم مصمم گیمرسان مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد. تمام تلاش بنده و همکارانم در مجموعه گیمرسان ، تنها برای جلب توجه و رضایت شما مخاطبان گرامی بوده و امیدواریم که مجله گیمرسان بتواند حداقل گوشه ی کوچکی از اوقات فراغت شما را به نحوی پر کند.

 شماره ششم : در این شماره سعی کردیم تا بهترین مطالب را به بهترین شیوه و در قالب گرافیکی جدید و زیبا برای شما مخاطبان گرامی در مجله قرار دهیم. همچنین سعی کردیم جهت رضایت بیشتر شما همراهان گرامی به بخش های مختلف مجله جذابیت و کشش بیشتری ببخشیم. با استخدام نیروی کار تازه در حوزه ی مقاله نویسی و خبرنگاری؛ شاهد مقالات و مصاحبه های اختصاصی به مراتب جذاب تر و هیجان انگیز تر خواهید بود. همچنین با افتتاح وب سایت رسمی گیمرسان در زمینه ی اخبار و رسانه های مربوط به بازیهای ویدیویی از شما دوستان عزیز برای خبرنگاری در سایت دعوت میشود. با سپاس فراوان

ساسان صفری – دبیر تحریریه ، برنامه نویس اندروید

استقبال و نظرات مثبت مخاطبان در شماره قبل نشان از به ثمر نشستن تلاشهای مجموعه گیمرسان است و همین کافی بود برای دلگرم شدن و تلاش چند برابر مجموعه ما. این استقبال نشان داد که مجموعه ما در شماره پنجم به خوبی توانسته رضایت مخاطبان و دوستداران گیم را جلب کند. این موضوع باعث شد در شماره ششم ، حداکثر وقت و هزینه را برای ارائه ی مجله ای با کیفیت، عرضه بداریم. توجه و انرژی مثبت شما باعث شد تا تلاشمان را بیشتر کنیم و امکانات بیشتری را ارائه کنیم. تولید مجله ای که از هر لحاظ رقیبی برتر و سرسخت برای دوستان و همکاران در زمینه گیم است. ارائه نرم افزار اندرویدی مجله و قوت گرفتن سایت گیمرسان، همه و همه نشان هایی از طلوع خورشیدی تابان در عرصه ی رسانه ی گیم کشور است. امیدورام از مجله لذت ببرید پاینده و پیروزباشید!
ارتباط با مدیریت مجله : msn.AmirHossein@Gmail.com

———————-

دانلود مجله 

———————

 

امیرحسین سلامی

امیرحسین سلامی

Telegram Channel : @azarangame

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۲ پاسخ

  1. مرتضی موسوی مرتضی موسوی می‌گه:

    بی نظیری اذران گیم:)

  2. حرکت به جا و پسندیده ای بود. خیلی متشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *