عنوان Brothers: A Tale Of Two Sons به PS4 و Xbox One می آید

عنوان Brothers:A Tale Of Two Sons قرار است برای PS4 و Xbox One عرضه شود.برای اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

Brothers-A-Tale-of-Two-Sons-Wallpaper-HD

با معرفی کنسول های نسل هشت و کنسول های قدرتمند همواره شاهد عرضه بازی ریمستر شده برای این کنسول ها هستیم.بیشتر ریمستر ها عناوین فوق العاده نسل گذشته هستند که با گرافیکی بهتر و چشم نواز تر بر روی این نسل از کنسول ها ظاهر می شوند.

استدیو سازنده بازی Brothers A Tale Of Two Sons یعنی ۵۰۵ Games تصمیم گرفت بازی ای را که در سال ۲۰۱۳ عرضه کرد(یعنی Brothers A Tale Of Two Son) را برای کنسول های PS4 ، Xbox One و iOS ، اندروید، و ویندوز فون عرضه کند . قابل ذکر است که این بازی ۲ سال پیش برای PS3،Xbox 360 و PC عرضه شد.

سازنده بازی تایید کرده است که نسخه جدید شامل محتوا و ویژگی های جدیدی است که می توان به این ها اشاره کرد: بازیکنان می توانند با افکار خود بازی را تفسیر کنند و همچنین نسخه Director که شامل یک کپی از موسیقی های بازی و گالری Concept Art های بازی می باشد.

You Never Win

You Never Win

Some Men Just Wanna Watch The World Burns

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۴ پاسخ

  1. گیمر می‌گه:

    واقعا خبر خوبی بود / ممنونم از شما که خبرهارو به این خوبی نگارش میکنید

  2. Amirsp Amirsp می‌گه:

    ممنون . بازی خوبیه و داستان زیبایی داره

  3. You Never Win You Never Win می‌گه:

    خواهش می کنم دوستان.به هرکسی که این بازی رو انجام نداده پیشنهاد می کنم که انجامش بده و مطمئن باشه که از این کار پشیمون نمی شه چون این بازی حرف نداره.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *