عنوان Call Of Duty : Black Ops III رکود بیشترین آزمایش بتای یک عنوان را برروی پلی استیشن ۴ شکست!

دقایقی پیش اکتیویژن و سونی آمار های شگفت انگیزی را از بخش چند نفره بتای عنوان Call Of Duty : Black Ops III منتشر کرده اند که توجه همه گان را به خود جلب کرد . برای کسب اطلاعات بیشتر با آذران گیم بمانید!Black-Ops-3_MP_Stronghold_WM-672x372

طبق اطلاعات منتشر شده سونی و اکتیویژن اعلام کردند که بخش بتای چند نفره ی عنوان Call Of Duty : Black Ops III بیشترین تعداد دانلود ، دفعات بازی و در نهایت بیشترین مدت اجرا را برروی پلی استیشن ۴ تا به الان داشته است!
طبق گفته ی اکتیویژن میلیون ها نفر از اجرای نسخه ی بتای چند نفره عنوان Call Of Duty : Black Ops III لذت برده اند و بیشترین تعداد تست کردن یک عنوان بتا از شروع نسل هشتم برروی پلی استیشن ۴ را بتای بخش چند نفره ی عنوان Call Of Duty : Black Ops III داشته است!
همچنین آقای Mark Lamia مدیرکل استودیوی تری آرک در توییتر خود توییتی کرد و گفت:

تنها هدف ما راحتی و لذت بردن گیمرها از عنوان Call Of Duty : Black Ops III بوده است و ما در این میان هر کاری که توانسته ایم را انجام داده ایم .واقعا ما از گیمر هایی که بتای بخش چند نفره ی عنوان Call Of Duty : Black Ops III را تجربه کردند تشکر میکنم که با بازخوردهایشان واقعا ما را دلگرم کرده اند ما بیشترین تمرکز خود را انجام داده ایم و قول می دهیم که عنوان Call Of Duty : Black Ops III بهترین عنوانی شود که در سری ندای وظیفه تجربه کردید!

همچنین خالی از لطف هم نیست بدانید که این بازی در تاریخ ۶ نوامبر ۲۰۱۵ (میلادی) برروی پلتفرم های PS3 , PS4 , XBOX360 , XBOX ONE , PC منتشر خواهد شد!(شما اگر پلتفرم های XBOX ONE , PC را در اختیار دارید هم اکنون می توانید این بتا را تجربه کنید!)
نظر شما چیست؟؟؟

محمد سجاد پناهی

محمد سجاد پناهی

مهم ترین و بهترین جایی که یک انسان می تواند حضور داشته باشه 1.درقلب کسی 2.درفکر کسی 3.دردعای کسی ......

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *