عنوان Halo 5: Guardians برای Preload در Xbox One در دسترس می باشد

در حال حاظر عنوان Halo 5: Guardians برای Preload در Xbox One در دسترس می باشد. برای اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

h5-guardians-campaign-battle-of-sunaion-tanaka-alert

فقط ۱۲ روز تا عرضه رسمی عنوان Halo 5: Guardians بر روی Xbox One باقی مانده است، این عنوان برای کسانی که آن را به صورت دیجیتالی پیش خرید نموده اند برای Preload در دسترس می باشد. حجم دانلود نیز که چندی پیش منتشر شد ۶۰GB می باشد. این عنوان چندی پیش گلد شد پس خبر در دسترس بودن آن برای Preload زیاد عجیب نیست. بازیکنان می توانند نسخه کامل این عنوان را به همراه چند آپدیت ساعت ۱۲:۰۱ ظهر در روز ۲۷ اکتبر در دسترس می باشد و بالاخره می توانید وارد دنیای Halo 5: Guardians شوید.

یاد آور شویم که همراه عرضه بازی کی آپدیت خواهد بود که نقشه ای را به قسمت Multiplayer Arena و Multiplayer Killzone اضافه خواهد کرد. یادتان باشد تنظیمات کنسول خود را بر روی “Instant On” بگذارید تا آپدیت را به صورت اتوماتیک دانلود کند و برای روز ۲۷ اکتبر آماده باشد.

عنوان Halo 5: Guardians به طور انحصاری در روز ۲۷ اکتبر برای Xbox One عرضه خواهد شد. در پایان نظرات خود را در مورد این عنوان با ما در میان بگذارید.

You Never Win

You Never Win

Some Men Just Wanna Watch The World Burns

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *